چرا محصولات شهدیسان؟

تولید و فرآوری عسل و محصولات جانبی آن باید عاشقانه باشد و شهدیسان این را به خوبی می داند. در هر فصلی و با توجه به زمان برداشت هر نوع عسل، زنبورداران شهدیسان با عشق بسیار و خالصیت تمام در تلاش اند تا محصولات بی نظیر، خالص، با کیفیت و طبیعی خود را به عمل آورده تا در اختیار مشتریان گرامی قرار دهند. در شهدیسان انواع عسل ها و محصولات جانبی آن ( گرده گل، بره موم، زل رویال و غیره ) به صورت کاملا طبیعی موجود است تا در زمان نیاز در اختیار مشتری قرار گیرد. درست است که عشق به تولید عسل و محصولات جانبی آن پایه و اساس کار تیم شهدیسان است؛ اما چند فاکتور اصلی وجود دارند که شهدیسان را از سایر رقبا متمایز ساخته اند، این فاکتور ها عبارت اند از:

1- عسلی که از شهدیسان می خرید، طبیعی است!

عسل طبیعی توسط زنبورهای عسل و از شهد گل و شیره گیاهان تهیه می شود. در تولید عسل به شیوه شهدیسان نیز زنبور های عسل به صورت طبیعی تغذیه کرده و عسل طبیعی تولید می کنند. البته به علت وفوور عسل های غیر طبیعی و شکری در بازار، تلاش تیم شهدیسان بر این است که مشتریان از مصرف عسل طبیعی محروم نشوند.

2- شهدیسان واسطه ندارد! بلکه خود یک تولید کننده است!

شهدیسان واسطه ندارد و در نتیجه شما هنگام خرید به صورت مستقیم با تولید کننده یا همان زنبورداران شهدیسان در ارتباط هستید. شهدیسان عسل و محصولات جانبی آن را خود به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه به دست مشتریان خواهد رساند.

3- اگر محصولات شهدیسان طبیعی نبود، پول خود را پس بگیرید!

شهدیسان به خود مفتخر است و از کیفیت محصولاتش مطمئن، بنابراین تمامی محصولاتش با برگه ضمانت و برگه آزمایش محصول به مشتریان ارائه می شوند و در صورت اثبات هر گونه مغایرت با این موارد، تمامی هزینه ها به مشتریان بازگردانده خواهد شد.

4- از شهدیسان محصول بخر و بعد آن را رایگان ببر!

یکی از تمایز های ویژه ای که در شهدیسان وجود دارد، ارسال رایگان محصول به تمام نقاط کشور می باشد. در شهدیسان هر چه قدر محصول و با هر قیمتی که خریداری کنید، شهدیسان سفارش شما را کاملا رایگان برای شما ارسال خواهد کرد.

5- مشاوره های شهدیسان برای مشتریان رایگان است!

برخی از مشتریان پیش از آن که بخواهند خرید انجام دهند، در انتخاب نوع عسل و یا حتی نوع محصول مردد خواهند شد. حتی گاهی مشتریان تمایل دارند تا از ضوابط کار اطلاع پیدا کنند. در این حالت هیچ گونه نگرانی نیست، زیرا تیم پشتیبانی شهدیسان آماده ارائه مشاوره رایگان به مشتریان گرامی می باشد. شهدیسان با ارائه مشاوره های رایگان در تلاش است تا حس خریدی دلپذیر و به یاد ماندنی را در خاطر مشتری ایجاد نماید.

6- در شهدیسان بسته بندی محصول نیز اهمیت دارد!

شهدیسان در کنار ارزش قایل شدن برای کیفیت محصولات، به کیفیت در امر بسته بندی محصول نیز معتقد است. محصولات شهدیسان همگی در بسته بندی های مقاوم، بهداشتی و ویژه برند شهدیسان که نسبت به بسته بندی سایر برند ها بسیار با کیفیت تر بوده، تهیه شده اند. البته خبر های خوب در راه است، آن هم این که شهدیسان در حال ارتقای بسته بندی جدید و بی همتای خود می باشد.