قیمت هر گرم ژل رویال عسل چند است؟

قیمت هر گرم ژل رویال عسل چند است؟

مقدمه قیمت هر گرم ژل رویال عسل

ژل رویال یک ژل خمیری با رنگ سفید مایل به زرد با طعمی تند و زننده است. این ژل به‌عنوان غذای اصلی زنبور ملکه محسوب و باعث رشد لاروها می‌شود. این محصول خمیری سرشار از ویتامین گروه ب و حاوی پتاسیم، کلسیم، روی، مس و آهن است. قیمت هر گرم ژل رویال عسل به‌عوامل مختلفی بستگی دارد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ژل رویال عسل

• کیفیت بالا

هنگام بررسی قیمت هر گرم ژل رویال باید توجه کرد که در بیشتر شهرهای ایران باتوجه به پوشش گیاهی منطقه، این ژل با کیفیت‌های مختلف از کندوها جمع‌آوری می‌شود. در نتیجه ژل رویال متناسب با هر شهر، قیمت متفاوتی خواهد داشت. یکی از نشانه‌های کیفیت این محصول، رنگ آن است. اگر رنگ این ماده بیشتر به سمت قهوه‌ای باشد از کیفیت پایین‌تری برخوردار است.

• تولید کم

تمام ژل رویال که در کندو تولید می‌شود قابل برداشت نیست و زنبورداران نمی‌توانند به‌طور کامل این ژل را از کندو خارج کنند. این ماده تغذیه اصلی زنبور ملکه و لاروها است و باید مقداری از آن در کندو باقی بماند. در نتیجه میزان جمع‌آوری ژل رویال از کندو‌ها بسیار کم و ناچیز خواهد بود. به‌طور کلی نمی‌توان تخمین زد چه میزان ژل از کندو برداشت می‌شود، یکی از دلایلی که کمی قیمت این محصول را افزایش می‌دهد، تولید محدود آن است.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ژل رویال عسل

• خرید عمده

اگر این محصول را به‌صورت عمده خریداری کنید، قطعا هزینه پرداختی شما کمتر خواهد بود. البته می‌توانید این محصول را برای مصرف روزانه در حجم کم نیز خریداری کنید.

• روش خرید

روش خرید ژل رویال نیز یکی از عواملی است که می‌تواند در تعیین قیمت آن تاثیرگذار باشد. اگر خرید خود را به‌صورت اینترنتی انجام ‌دهید با حذف واسطه‌ها، این محصول را با قیمت پایین‌تری خریداری خواهید کرد. شهدیسان با خرید مستقیم این ژل از زنبورداران و حذف واسطه‌ها این محصول را با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌کند.

نتیجه‌گیری قیمت هر گرم ژل رویال عسل

شرکت شهدیسان توانسته است با فروش عمده ژل رویال این محصول با ارزش را با قیمت مناسب در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. قیمت هر گرم ژل رویال عسل در این مجموعه باتوجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. یکی از بسته‌بندی‌های این محصول، بسته‌بندی ۲۱۵ گرمی، حاوی ۱۵ گرم ژل و ۲۰۰ گرم عسل است که به مبلغ ۲۹۸ هزار تومان به فروش می‌رسد. این مجموعه با در‌نظر گرفتن منافع مشتری و جلب اعتماد آنها، انواع آزمایش‌ها را بر روی تمام محصولات خود انجام می‌دهد تا افراد با خیال راحت این محصول مقوی را خریداری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.