گرده گل چیست

درمان پروستات با گرده گل

یکی از مهم ترین و پر کاربردترین خواص گرده گل ،مخصوصا در ایران ،درمان پروستات می باشد.کمتر کسی از آقایان وجود دارد که مشکل پروستات داشته باشد و نام گرده گل را به عنوان دارو برای رفع این بیماری رانشنیده باشد.گرده گل درمان ورم پروستات را سرعت بخشیده و ازشدت این بیماری  می کاهد. گرده گل از جمله داروهای سنتی برای نازایی در مردان و بیماری پروستات است .ودر سایر موارد هم کاربرد فراوان دارد.دارویی به نام پروستادین که در درمان پروستات کاربرد دارد از گرده گل تهیه می شود.

 پروستات چیست ؟

پروستات یکی از اعضای مهم در بدن مردان می باشد ؛که به شکل غده ای سفت که معمولا به اندازه گردو بوده و پایین تر از مثانه و در لگن مردان قرار گرفته است .پروستات قسمت ابتدایی مجرای ادراری آقایان را احاطه کرده است .به مرور و با بالارفتن سن غده پروستات بزرگتر می شود،و معمولا از سن۵۰سالگی به بعد این غده بزرگتر می شود .البته این امر بتدریج اتفاق می افتدو باعث ایجاد مشکل مثانه در برخی از مردان می شود.

چطور متوجه می شوید که مشکل پروستات دارید؟

۱-داشتن مشکل در شروع کردن ادرار

۲-جریان آهسته ادرار بعد از شروع آن

۳-ضرورت به ادرار کردن مکرردر طول روز یا شب

۴-تراوش ادرار بعد از ادرار کردن یا بین وقفه های پیشاب رفتن

۵-احساس شدید وآنی برای ادرارکردن

۶-احساس سوزش یا درد در زمان ادرار کردن

۷-ضرورت به ادرار کردن دوباره بزودی بعد از یک بار ادرار کردن

۸-آثار خون در ادرار

۹-احساس عدم خالی شدن کامل مثانه بعد از ادرار کردن

( البته بادیدن این مشکلات بهتر است به پزشک مراجعه شود)

درمان پروستات با گرده گل

درمان پروستات با گرده گل

نقش گرده گل در درمان پروستات :

گرده گل منبع طبیعی ماده چرب و شناخته شده بتا –ستیوسترول است ،کمک شایانی می کند .بتا سیتوسترول یک ترکیب محبوب گیاهی است که در ماده های مختلفی وجود  داردو از گذشته تاکنون پزشکان معتبر اروپایی و آمریکایی برای درمان پروستات از آن استفاده می کنند.بتا سیتو سترول علایم هیپرپلازی (ورم غده پروستات)مانند جریان ادرار باقی مانده را بهبود می بخشد.این ماده دارویی (گرده گل)یک ماده ضد التهاب بسیار قوی است.

تحقیقات و آزمایشات نشان می دهد که کسانی که ورم پروستات دارند ،مقدار قابل توجهی نمک معدنی روی در بدن این افراد کم می باشد ؛که در گرده گل به خاطر رشد لوله گرده احتیاج به این عنصر هست، این ماده معدنی به وفور یافت می شود .اثرات ضد التهابی گرده گل با چند داروی غیر استروییدی مانند:فینل بو تازون، اندو متاسین ،آنا لگین ،ناپروکسن مقایسه می شود.

پزشکان به موفقیت های خوبی در زمینه های درمان با گرده گل دست یافته اند .آنها به تعدادی افراد روزانه ۱۵گرم گرده گل داده اند و مشاهده کردند که ااین افراد تا سن ۴۰-۴۵سالگی به پروستات مبتلا نشده اند و حتی تا سن ۸۰-۹۰سالگی غده پروستات آنها مشکل خاصی ایجاد نکرده است.

 

شما هم اکنون میتوانید گرده گل را سفارش دهید واز مزایای ارزشمند این محصول برخوردار شوید.

ثبت سفارش محصول

توصیه های مهم و طریقه مصرف گرده گل :

گرده گل سرشار از ویتامین هست ،مخصوصا ویتامین های گروه ب وب۳ونیاسین و عضو حذف نشدنی دربدن ویتامین های گروه ب می باشد، که نشان دهنده ی مکمل غذایی عالی در برابر پلاگر می باشد.ویتامین آ به وفور در آن یافت می شود.گرده گل حاوی ویتامین ایی هم می باشد که ازرادیکال های آزاد که برای بدن مضرهم می باشد جلوگیری می کند.

(البته میزان ویتامین هر گرده گل به منشا اصلی گیاهان مربوط می شود.)

۱-بهترین میزان مصرف روزانه برای هر فرد ۲۵گرم ،حدود۲قاشق چای خوری می باشد.

۲-طعم گرده گل با رایحه آن گل کمی متفاوت است به خاطر اینکه ما از گرده گل استفاده می کنیم نه خود گل ،پس نباید بدنبال عطر و رایحه خود گل باشیم .

۳-گرده گل را باید طوری میل کنید که کاملا جویده شود و در واقع گرده گل باید خود به خود وارد معده شما شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.