قیمت عرضه هر گرم ژل رویال اصل بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

قیمت عرضه هر گرم ژل رویال اصل بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

محصولات زنبور عسل را می‌توان به دو دسته محصولات خارج از کندو و محصولات داخل کندو تقسیم کرد. از محصولات خارج از کندو می‌توان به عسل، عسلک، بره موم و گرده گل اشاره کرد و از محصولات داخل کندو زهر زنبور عسل، موم و ژل رویال را نام برد. در بین تمامی محصولات، ژل رویال به‌دلیل مواد مغذی و انواع ویتامین‌ها نسبت به سایر محصولات از قیمت بالاتری برخوردار است. قیمت عرضه هر گرم ژل رویال اصل بر اساس چندین فاکتور محاسبه می‌شود.

روش‌های تشخیص ژل رویال اصل از تقلبی

دقت داشته باشید قیمت ژل رویال خالص با قیمت ژل رویال ترکیب با عسل تفاوت دارد. اولین روش برای تشخیص تقلبی یا اصل بودن ژل تجزیه و تحلیل آن در آزمایشگاه است. اما از آنجا که آزمایش بر روی این محصول هزینه زیادی دارد و در حجم کم مقرون به صرفه نیست، بهترین راه برای خرید یک محصول اصل، خرید از برندهای معتبر است. همچنین شما می‌توانید پس از خرید این محصول، با چند حرکت ساده، تقلبی یا اصل بودن آن را تشخیص دهید.

علائم ژل رویال اصل

هنگام سوال در مورد قیمت عرضه هر گرم ژل رویال اصل جالب توجه است که بدانید قطعا این ژل نسبت به ژل تقلبی قیمت بالاتری دارد. این درحالی است که گاهی اوقات ژل‌های تقلبی را با قیمت‌های گزاف نیز به فروش می‌رسانند، اما با کمی تبحر و اطلاعات می‌توانید ژل تقلبی و اصل را از یکدیگر تشخیص دهید. اصلی‌ترین فاکتور در ژل رویال اصل ترکیب آن است که از طریق آزمایش مشخص می‌شود.

علائم ژل رویال اصل

سایر علائم موارد زیر است:

• ژل اصل بوی تندی دارد.

• ژل اصل در آب حل می شود.

• ژل اصل رنگ سفید مایل به زرد دارد.

• ژل اصل یکنواخت و بدون حباب است.

• ژل اصل بر روی پوست دست خشک می‌شود.

• ژل اصل حالت اسیدی دارد و رنگ کاغذ تورنسل آبی به قرمز، تغییر رنگ می‌دهد.

• ژل اصل دارای رنگ روشن مایل به زرد است، رنگ قهوه‌ای نشانه تقلبی بودن آن است.

• ژل اصل طعم ترش و تلخ دارد و اگر طعم آن بیش از حد شیرین باشد، با عسل یا شکر مخلوط شده است.

• ژل اصل دارای ترکیبات هیدروکسی و دسنوئیک اسید است. (۱۰h-hydroxy-۲-decenoic acid or ۱۰-HDA)

نتیجه‌گیری

اگر برای خرید این محصول دسترسی به فروشگاه‌های معتبر را ندارید، شهدیسان این محصول را اینترنتی، به‌صورت عمده و جزئی به تمام نقاط کشور ارسال می‌کند. اولین قدمی که این شرکت بعد از خرید ژل از زنبورداران انجام می‌دهد، انجام تمام آزمایش‌های لازم و تثبیت کیفیت محصول است. قیمت عرضه هر گرم ژل رویال اصل در این مجموعه بر اساس فاکتورهایی همچون رنگ، طعم و ترکیبات مشخص می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.