فروش بره موم خام اصل و درجه یک

فروش بره موم خام اصل و درجه یک

مقدمه

فروش بره موم خام باعث دسترسی کاربران به خواص شگفت‌انگیز این محصول شده و امکان خرید آن را با شرایط بسیار مناسب برای آنها فراهم می‌آورد. بره موم خواص بسیار شگفت انگیزی دارد که یکی از مهمترین آنها میکروب زدایی قوی و عالی است. شاید این سوال در ذهن شما به وجود آمده باشد که دلیل استفاده زنبور عسل از این ماده در کندو چیست؟ کندو به دلیل قرار گرفتن در محیط آزاد با میکروب‌ها و آلودگی‌های بسیار زیادی روبرو است که وجود این میکروب‌ها و آلودگی‌ها هم می‌تواند باعث کاهش کیفیت عسل شده و هم باعث بروز بیماریها در کلونی و از بین رفتن بسیاری از زنبور‌ها گردد.

از این رو زنبورها برای میکروب زدایی و دور کردن آلودگی‌های مختلف از کندو از بره موم استفاده می‌کنند. بره موم به دلیل خواص بسیار زیادی که در میکروب زدایی دارد، کندو را از بیماریهای مختلف در امان نگه داشته و و زمینه لازم برای تولید عسل با کیفیت را نیز فراهم می‌آورد. در ادامه با بررسی نکات مختلف مربوط به بره موم به بررسی شرایط فروش این محصول در فروشگاه شهدیسان می‌پردازیم.

نکاتی برای خرید و فروش بره موم خام

کاربرانی که به دنبال خرید و فروش بره موم خام هستند، بهتر است مشخصات را به صورت کامل بشناسند. شناخت دقیق مشخصات محصول باعث می‌شود تا امکان خرید بهینه‌تر آن نیز برای خریداران وجود داشته باشد. درباره بره موم خام به نکات زیر دقت داشته باشید:

• بره موم در واقع محصولی از ترکیب رزین‌ها، عسل و مواد موجود در گرده گل است. رزین موجود در بره موم از صمغ برخی از درختان و گیاهان توسط زنبور عسل تهیه می‌شود.

• بره موم خام به صورت رزین سفت شده و محکم بوده و خاصیت شکنندگی دارد.

خرید و فروش بره موم خام

• اسیدها، قند‌ها و ویتامین‌ها و سایر مواد تولید کننده و موجود در بره موم خام هستند.

• در تولید این محصول حدود ۵۰ تا ۷۰ درصد ماده تشکیل دهنده رزین است.

• تاکنون در آزمایشات مختلف بیش از ۳۰۰ ماده فعال بیولوژیکی در بره موم شناسایی شده که دلیل خاصیت‌های بسیار زیاد و تاثیر آن در میکروب زدایی همین مواد فعال است.

• بره موم خام در اثر حرارت تمام خاصیت و ویژگی‌های خود را از دست داده و دیگر استفاده ندارد. درد از این رو منتظر وجود این ماده در اثرهای حرارت داده شده موجود در فروشگاه‌ها نباشید.

فروش بره موم خام تضمین شده

فروشگاه شهدیسان مزیت‌های زیر را در فروش بره موم خام برای کاربران فراهم آورده است:

• فروش این محصول در شهدیسان به صورت عمده بوده و قیمت آن کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی خواهد بود.

• شهدیسان به صورت مستقیم به محصول ارگانیک و اصل دسترسی داشته و آن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

• بره موم خام عرضه شده در فروشگاه شهدیسان بصورت تضمین شده در اختیار مشتری قرار می‌گیرد تا کیفیت محصول نیز از این طریق گارانتی شود.

در نهایت بایستی یادآور شویم که کاربرانی که برای خرید بره موم طبیعی یا خام نیاز به استفاده از مشاوره داشته و سوالات و ابهاماتی در این باره دارند، می‌توانند از طرق مختلف با ما تماس گرفته و و پاسخ‌های سوالات خود را جویا شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.