فروش عسل فله با قیمت مناسب

فروش عسل فله با قیمت مناسب

 عسل، به دو صورت بسته‌ بندی شده و فله‌ای به فروش می‌رسد. عسل طبیعی فله، به صورت عمده و کیلویی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این شیوه فروش، مقادیر زیادی عسل را با قیمتی به صرفه‌تر به خریداران عرضه می‌کند. با ما همراه باشید تا درباره نحوه فروش عسل فله، قیمت‌ و ویژگی‌های آن آشنا شوید.

عسل فله چطور به فروش می‌رسد؟

عسل، می‌تواند کیلویی و در قالب ظروف حلبی فروخته‌ شود. همچنین می‌توان آن را در چند ظرف کوچکتر شیشه‌ای یا پلاستیکی ریخت و به صورت یک مجموعه تحویل مشتری داد. عسل فله‌ای، در واقع عسل طبیعی و خالصی است که به صورت دستی بسته بندی شده و کارخانه‌ها در ارائه آن نقشی ندارند. به عبارت دیگر، نباید نشانی از بسته‌بندی کارخانه‌ای روی آن باشد و فقط مشخصات عرضه کننده عسل روی ِآن دیده‌شود.

عسل فله به دو صورت اینترنتی و حضوری به فروش می‌رسد. در گذشته، رقابت سختی در فروش عسل قله به شکل حضوری دیده می‌شد و نمایشگاه‌های مختلف بستری برای رقابت بودند. اما در دنیای مدرن امروزی، فروش اینترنی نقش بسیار مهمی در بازاریابی عسل فله‌ای دارد و اکثر مشتریان محصول خود را آنلاین خریداری می‌کنند. کاربران با خواندن نظرات سابر مشتریان، بیشتر به خرید آنلاین عسل فله‌ای از عرضه کننده علاقه مند خواهند‌ شد.

فروش عسل فله با قیمت مناسب

فروش عسل فله با چه قیمتی انجام می‌شود؟

قیمت این نوع عسل، وابسته به موارد زیر است:

  • نوع عسل(عسل کوهی، عسل آویشن، عسل گیاهان مختلف)
  • میزان خلوص و کیفیت عسل
  • نوع بسته بندی آن
  • میزان عسلی که در قالب عسل فله‌ای جا می‌گیرد
  • فروش اینترنتی یا حضوری(در فروش اینترنتی، هزینه پیک دریافت می ‌شود)

فروش فله‌ای عسل، در واقع به نفع مشتریان و فروشندگان واسطه است زیرا بسیار ارزان‌تر از فروش در مقادیر کم تمام می‌شود.

البته قیمت عسل فله‌ای دارای نوسان‌های زیادی است و عوامل اقتصادی، کشاورزی و آب و هوایی روی آن تاثیر زیادی دارد. اگر درخواست کم و عرضه زیاد باشد، قیمت پایین می‌آید. برعکس، اگر درخواست بالا و عسل کافی برای فروس نباشد، عسل فله‌ای گران‌تر فروخته می‌شود. به علت استاندارد نبودن روش تولید عسل فله‌ای در ایران، هم اکنون صادارت آن به صفر رسیده و با تخفیف 40 الی 59 درصدی به فروش می‌رسد.

سخن آخر درباره فروش عسل فله

با جمع بندی نکات بالا، انواع عسل فله‌ای، شیوه فروش و قیمت آن را به خاطر بسپارید تا همواره بهتربن معامله عسل فله‌ای را تجربه کنید. با خرید از برند شهدیسان، می‌توانید عسل فله‌ای را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه کنید. برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.