فروش عسل طبیعی

فروش عسل طبیعی با قیمتی استثنایی

فروش عسل طبیعی ، همان چیزی که دنبال آن می‌گردید

این روزها دنیای خرید و فروش عسل طبیعی رونق زیادی گرفته است. خواص و فواید عسل باعث شده است که مردم به آغوش طبیعت بازگردند و این محصول را در جهت سلامتی و تقویت بدن مصرف کنند. اما آیا هر عسلی طبیعی است؟ آیا هر عسلی به اسم طبیعی قابل خریدن است؟ اگر به دنبال خرید عسل به صورت عمده و یا جزئی هستید، اما اعتماد کردن برای شما سخت است، همراه شهدیسان باشید، ما همان محصولی را که دنبال آن می‌گردید در اختیار داریم.

به چه عسلی طبیعی می‌گویند؟

در بازار امروز به اسم فروش عسل طبیعی، محصولاتی دست خورده و غیرطبیعی را که اکثر تولیدات کارخانه ای هستند و نه زنبورداری، به مردم می‌فروشند. قطعا اگر فروشنده عمده عسل باشید، با فروش عسل ارگانیک می‌توانید مشتریان زیادی را برای خود جذب کنید. طبیعی و ارگانیک بودن عسل به دو نحو سنجیده می‌شود. یکی فرآیند تولید و دیگری آماده سازی و بسته بندی.

عسلی که به صورت مستقیم از کندو گرفته می‌شود، کندویی که مملو از زنبورهای عسلی است که از گل های طبیعی تغذیه می‌کنند و شهد جمع آوری می‌کنند، عسل طبیعی و ارگانیک می‌گویند. میزان ساکارز در این عسل زیر 3 درصد است، قند و گلوکز آن کاملا طبیعی و مثبت است و تغذیه زنبورعسل از گلها صورت گرفته است و نه از مواد افزودنی و قندی مصنوعی.

 

همچنین در ادامه اگر عسل به صورت حرارت دیده باشد، نباید مواد افزودنی مانند طعم دهنده ها، رنگ دهنده ها را به منظور تولید حجم بیشتر به محصول اضافه کنند. این عمل باعث از بین رفتن خواص عسل طبیعی می‌شود.

خرید عسل طبیعی از شهدیسان با بهترین قیمت انجام می‌شود. فروش عسل طبیعی به صورت عمده و جزئی برای مصرف کنندگان و توزیع کنندگان موجود است. خواص عسل طبیعی در درمان کرونا و بیماری های مختلف، بازار این محصول را داغ کرده است. خرید عسل ارگانیک در حجم های مختلف با ضمانت اصالت، موقعیتی ویژه است.

خرید عسل طبیعی

خرید عسل طبیعی

عسل شهدیسان، هدیه ای مستقیم از طرف طبیعت

یکی از افتخارات مجموعه ما فروش عسل طبیعی است. این عسل به صورت مستقیم از کندو در زنبورداری تولید شده و بسته بندی می‌شود. انواع مختلف عسل طبیعی در این مجموعه با ضمانت اصالت و کیفیت عرضه می‌شود. به این صورت که در صورت عدم رضایت محصول می‌توانید وجه خود را پس بگیرید. ما تا این اندازه به عسل خود اطمینان داریم. همچنین فرآیند تولید و بسته بندی آن کاملا بهداشتی و بدون اضافه کردن محلول یا افزودنی صورت می‌گیرد که این خود یک حسن ویژه است.

به قول یکی از پزشکان سنتی بزرگ در آسیای شرقی، عسل طبیعی، معجزه ای برای اثبات بهشت و جرعه‌ای از چشمه ی جاویدان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.