قیمت عسل موم دار طبیعی و آزمایش شده

قیمت عسل موم دار طبیعی و آزمایش شده

مقدمه

قیمت عسل موم دار در فروشگاه‌های مختلف عدد ثابتی نیست. این قیمت به موارد مختلفی بستگی دارد. عسل موم دار به نوعی در میان خریداران تبدیل به نشانه عسل طبیعی شده است؛ اما باید یادآور شویم که این موضوع همیشه صحت ندارد. کاربران و خریداران همیشه برای خرید عسل به دنبال محصولات ارگانیک و طبیعی هستند و سعی دارند بهترین‌ها را برای خود تهیه کنند. در این میان دست گذاشتن روی عسل‌های موم دار نیز به همین دلیل انجام می‌شود. اما در سال‌های گذشته ثابت شده که خیلی از عسل‌های این چنینی کیفیت لازم را ندارد. در ادامه در کنار قیمت با نحوه سنجش کیفیت عسل موم دار نیز آشنا خواهید شد.

کیفیت و قیمت عسل موم دار

قیمت این محصول بنا به دلایل مختلف ممکن است تفاوت‌هایی در فروشگاه‌های مختلف داشته باشد. در درجه اول زمان تهیه عسل است که این تفاوت را می‌سازد. پاییزه یا بهاره بودن محصول و اینکه تولید چند باره زنبور است، اولین معیار تعیین قیمت آن است. در درجه دوم کیفیت محصول از نظر میزان ساکاروز است که هم نشان دهنده طبیعی بودن آن بوده و هم می‌تواند روی قیمت نهایی محصول تأثیر داشته باشد. به طور عموم عسل‌هایی با ساکاروز کمتر از ۵ درصد می‌توانند به عنوان عسل طبیعی و نمونه‌هایی با ساکاروز کمتر از ۳ درصد به عنوان عسل مرغوب معرفی شوند.

کیفیت و قیمت عسل موم دار

قیمت عسل موم دار در فروشگاه شهدیسان

فروشگاه‌ها شهدیسان ارائه کننده محصولات مرتبط با عسل، سال‌ها در این امر سابقه و تجربه دارد. این سابقه و تجربه بالا باعث شده تا ما نیازهای کاربران خود را شناسایی و بر اساس خواسته‌های آنها اقدام به فروش این محصولات نماییم. اما قیمت این نوع عسل در فروشگاه‌ها بسته به معیارهای مختلفی تعیین می‌شود. مهم‌ترین این معیارها به شرح زیر است:

• شهدیسان فروشنده عسل موم دار به صورت عمده بوده و قیمت محصول نهایی هم به صورت عمده تعیین می‌شود. از این رو خریداران می‌توانند شاهد مناسب‌ترین قیمت این نوع عسل باشند.

• همچنین در شهدیسان تمام عسل‌ها به صورت تضمین شده به فروش می‌رسند تا خیال کاربر از بابت کیفیت نهایی محصول راحت باشد.

• در کنار عسل‌های به فروش رسیده می‌توانید برگه آزمایشگاه محصول را با میزان ساکاروز در اختیار داشته باشید و از این مهم نیز برای سنجش کیفیت محصول استفاده کنید.

کاربرانی که برای خرید و تعیین قیمت عسل موم دار نیاز به بررسی و تحقیق بیشتر دارند نیز می‌توانند از راه‌های ارتباطی با ما تماس گرفته و سؤالات و نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.