قیمت عسل پرورشی

قیمت عسل پرورشی زنبور عسل

در این مبحث سعی داریم تا ابهامات مربوط به قیمت عسل پرورشی را با هم مرور کنیم تا کاربران از این طریق با آگاهی بالاتر نسبت به خرید آن اقدام نمایند. تشخیص عسل طبیعی با اصل تقلبی یکی از چالش‌های بسیار بزرگ در جامعه امروز است. به دلیل خواص بالای عسل، استفاده از این ماده غذایی طرفداران زیادی پیدا کرده است. از طرف دیگر به دلیل همین توجه زیاد، سودجویان وارد این بازار شده با ترفندهای زیادی اقدام به تولید عسل تقلبی می‌نمایند. این عسل‌ها هیچ خاصیتی نداشته و ممکن است در درازمدت آسیب‌هایی هم به بدن افراد وارد سازد. از این رو بایستی اطلاعات خود را درباره انواع عسل بالا ببرید.

 

عسل پرورشی چیست؟

قبل از اینکه قیمت عسل پرورشی را بررسی کنیم، بایستی نکات مربوط به خود این عسل را بدانیم. عسل پرورشی همان عسلی است که توسط زنبوردار در مزرعه و در کندوهای دست‌ساز پرورش داده می‌شود. انواع مختلفی از این عسل بسته به نوع گلی که برای گرفتن شهد مورد استفاده قرار می‌گیرد در بازار موجود است و همه این عسل‌ها اعم از عسل چهل گیاه، عسل گون و … به نوعی به نوع گل مورد استفاده در مزرعه اشاره دارند. این عسل در بازار همان عسلی است که با نام عسل طبیعی خریدوفروش می‌شود.

 

چه خواصی در عسل پرورشی وجود دارد؟

قیمت عسل پرورشی طبیعی به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از دلایل اصلی بالا بودن قیمت آن نیز خاصیت‌های زیادی است که در این نوع اصل یافت می‌شود. به توصیه پزشکان امروزه برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و تقویت سیستم ایمنی بدن افراد از این ماده غذایی استفاده می‌نمایند. از عسل برای درمان انواع عفونت‌ها و تقویت سیستم گوارشی بدن استفاده می‌شود.

 

قیمت عسل پرورشی به چه نکاتی بستگی دارد؟

در برخی مواقع مشاهده شده که سایت‌های مختلف قیمت عسل پرورشی را به میزان شکر موجود در آن ربط می‌دهند و معتقدند که عسل هر چه طبیعی‌تر باشد شکر کمتری برای زنبورداری استفاده شده و قیمت آن بیشتر است. اما باید به این نکته مهم اشاره کرد که در تولید عسل طبیعی هیچ شکری استفاده نمی‌شود و تغذیه مصنوعی زنبور عسل ؛کیفیت عسل تولیدی را به شدت کاهش می‌دهد. در واقع قیمت عسل طبیعی پرورشی به نوع گل‌های مورد استفاده برای شهد گیری و البته زمان گرفتن عسل بستگی دارد.

قیمت عسل پرورشی

خرید عسل از زنبوردار

 

جمع‌بندی

تردید در انتخاب و تشخیص عسل طبیعی اصلاً اتفاق تازه‌ای نیست و همه کاربران با این موضوع مشکل دارند. در شهدیسان ما با سال‌ها تجربه و از این گذشته جمع کردن اعتبار سعی کرده‌ایم تا با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین عسل‌ها، خیال کاربران را از بابت تهیه عسل راحت کنیم. عسل طبیعی در شهدیسان به‌صورت عمده و با قیمت عمده و مناسبی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. همچنین کارشناسان ما نیز همیشه آماده پاسخگویی به نیازها و پرسش‌های شما مشتریان عزیز هستند. با ما در تماس باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.