خرید پستی عسل از سایت

خرید پستی عسل از سایت

تولید و مصرف عسل در ایران قدمتی چند هزارساله دارد. تهیه عسل  و اینکه چگونه بدست مردم می رسد .از راههای مختلفی صورت می پذیرد .در زمان های گذشته ،عسلی که تولید می شد .توسط زنبوردار در ظرف های سفالی نگهداری می شد. عسل بدلیل اینکه تهیه آن سخت بود. عموما قشر مرفه جامعه از استفاده می کردند.و قشرهای متوسط و ضعیف جامعه کمتراز آن استفاده می کردند.

خرید و تهیه عسل از گذشته تا به امروز:

عسل به خاطر فواید بسیار زیادی که داشته ،در تمام دوران تاریخ طرفداران خاص خود را داشته است .عسل سرشار از آنتی اکسیدان و انواع ویتامین ها ،خاصیت آنتی بیوتیکی فراوان وبسیا ری فواید دیگر را به همراه دارد.

روش فروش سنتی عسل :

خرید عسل در گذشته از طریق سنتی انجام می شده است .اکثر فروشنده ها در مغازه ها و به صورت عسل فله ،آن  را اختیار خریداران  قرار می دادند .یا اینکه خود زنبور دار به فروش عسلی که تولید کرده بود به صورت مستقیم اقدام می کرد.دراین روش که هنوز هم ادامه دارد،اعتماد حرف اول را بین فروشنده و خریدار می زند .ودر صورت درخواست خریدار به تضمین عسل ،فروشنده می تواند با ارائه برگه تست آزمایش عسل این اطمینان را به خریدار بدهد.

روش خرید پستی عسل:

بارشد جمعیت و کم کم مدرن شدن جوامع ،تقاضاها ونیازبه تهیه غیر حضوری محصولات ، ارائه آنها به روشهای جدیدی صورت پذیرفت.خریدها ی اینترنتی روز به روز پیشرفت چشمگیر تری به خود گرفته است .و نیاز به ارسال  بسته های پستی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود .خرید پستی عسل امروزه  جزء محبوب ترین روشها محسوب می شود .

مزیت  خرید پستی عسل و اینترنتی  بر سایر روشها:

این روزها خرید پستی و اینترنتی ،بدلیل مشغله های کاری ،فاصله های طولانی مدت رفت وآمد ،اطلاع یافتن از قیمت ها و تخفیف ها،ضمانت و گارنتی محصول ،دیدن محصولات مشابه وارسال راحت ، بسیار مورد توجه عموم مردم واقع شده است .

خرید پستی عسل

خرید پستی عسل

خرید پستی واینترنتی عسل شهدیسان:

خرید پستی به روشهای ارسال زمینی ،هوایی و دریایی صورت می پذیرد .در مجموعه عسل شهدیسان خرید پستی عسل برای رفاه حال شما عزیزان  نیز انجام می پذیرد .و کیفیت و سلامت محصول و رضایت مشتری جزءالویت ها می باشد .ما در شهدیسان همراه ارسال عسل و سایر محصولات عسل ،ضمانت کتبی و برگه تست آزمایش را برای  مشتریان عزیزمان ارسال می کنیم .

جهت سفارش محصول مورد نظر با مشاوران ما تماس فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.