نحوه فروش عسل اصل و اعلا

نحوه فروش عسل اصل و اعلا

اگر به عنوان یک تاجر به تازگی وارد حوزه خرید و فروش عسل شده‎اید و نمی‎دانید چگونه عسل اصل و تقلبی را از یکدیگر تشخیص دهید؟ و یا دنبال ایده‎ ها و روش‎هایی برای فروش عسل اصل و درجه یک هستید، با این مطلب همراه باشید.

روش‎های فروش عسل اصل و درجه یک

از جمله راه ‎ها و روش‎های فروش عسل درجه یک می ‎توان به موارد ذیل اشاره کرد:

• فروش آنلاین

در چند سال اخیر تجارت آنلاین بیش از گذشته باب شده است و علت آن را می‎توان در افزایش اعتماد مردم به فروشنده‎ های آنلاین یافت. و اخیرا به دلیل همه‎ گیری ویروس کووید 19 این نوع تجارت بیش از گذشته نظر تاجران را به خود جذب کرده است.

• عرضه عسل اصل در داخل کشور

شما به عنوان یک عرضه ‎کننده و فروشنده عمده می‎توانید مرغوب‎ترین عسل‎های اصل ایران را به شهرهای مختلف کشور عرضه کنید و اینگونه به تامین نیازهای خریداران داخلی بپردازید.

• تامین عسل اصل خرده‎فروشی‎ها

خرده ‎فروشی‎ها و مراکز فروش کوچکی که به عسل برای فروش یا تولید مواد غذایی خود نیاز دارند، هم می‎توانند جز مقاصد فروش پرسودیی برای تاجران عسل باشند.

• صادرات عسل اصل

صادرات عسل به دلیل تحریم به برخی کشورها در حال حاضر غیرممکن است، اما کشورهای زیادی همچون عراق، ترکیه، پاکستان و غیره علاقه‎ مند به تجارت با تجار ایرانی و خرید محصولات اعلای آنها همچون عسل درجه یک هستند. در ضمن صادرات به کشورهای خارجی سودهای کلانی برای تجار به همراه دارد. پس حتما به فروش عسل اصل در کشورهای خاورمیانه فکر کنید.

روشهای فروش عسل اصل و درجه یک

چگونه عسل مرغوب و ارگانیک را از عسل تقلبی تشخیص دهیم؟

شما به عنوان یک خریدار جز یا عمده می‎توانید از روش‎های زیر برای تشخیص عسل تقلبی و یا اصل استفاده کنید:

1. به رنگ عسل توجه کنید. اگر عسل بیش از اندازه روشن و یا تیره است، علت آن تقلبی بودن محصول است.

2. به شل بودن یا سفت بودن عسل توجه کنید. حتما از فروشنده قاشقی گرفته و مقداری از عسلی که خواهان خریدش هستید را با قاشق تکان دهید. عسل اصل نه بیش از اندازه سفت و نه بیش از اندازه شل است.

3. به مزه عسل توجه کنید. عسل تقلبی مزه آب نبات یا مربا می‎دهد، اما عسل اصل به مدتی زمان برای حل شدن در بذاق دهان نیاز دارد و پس از آن می‎توان مزه گیاهان طبیعی در عسل حس کرد.

مفتخریم اعلام کنیم عسل‎های عرضه شده توسط مجموعه شهدیسان از مرغوب‎ترین کیفیت ممکن و مناسب‎ترین قیمت برخوردار هستند. مرکز عرضه عسل شهدیسان مدرک معتبری همچون برگه آزمایشگاه کیفیت محصولاتش را حین فروش به خریدار ارائه می‎کند. خریداران عمده برای خرید عسل اعلا و اصل شهدیسان می‎توانند با ما تماس حاصل کنند.

جمع بندی نحوه فروش عسل اصل و اعلا

در پایان، حتما از 3 ترفند ارائه شده برای تشخیص کیفیت عسل استفاده کنید تا محصول نهایی که خریداری می‎نمایید، عسلی اصل و اعلا باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.