سفارش محصول به صورتهاي ذيل انجام ميگردد:

1- سفارش بصورت اينترنتي يا آنلاين:

در  اين روش ابتدا محصولات خود را انتخاب كرده  وپس از آن دكمه افزدون به سبد خريد  را بزنيد تا محصول در سبد خريد شما قرار بگيرد.در اين مرحله پيش نمايشي از خريدهاي شما ؛شامل محصول وتعداد آن وقيمت آن نيز ظاهر ميگردد.چنانچه در اين حالت بخواهيد محصول مورد نظر را ويرايش كنيد امكان آن فراهم شده است.

اگر شما كد تخفيف كالايي داريد .مثلا براي اولين بار در سايت ثبت نام كرده ايد ميتوانيد كد مورد نظر را در قسمت مريوطه درج  فرماييد واعمال تخفيف را بزنيد تا تخفيف براي شما در سبد خريدتان منظور گردد.

پس از اين دكمه اقدام به پرداخت رابزنيد .در اين مرحله شما به صفحه اي هدايت ميشويد كه از شما اطلاعات ضروري ؛ براي ارسال كالا به آدرس مو رد نظر را ميخواهد .پس از تكميل اين اطلاعات دكمه تاييد را بزنيد تا به صفحه درگاه پرداخت هدايت شويد.

پس از تطبيق مبلغ فاكتور با هزينه اي خريد مندرج در صفحه پرداخت اطلاعات خود را وارد كرده و خريد خود را تكميل فرماييد.

پس از طي اين فرآيند، ايميلي از فاكتور شما ؛به ايميلتان ارسال مي گردد. در ضمن اطلاعات خريد شما در حساب كاربري تان نيزقابل مشاهده وقابل پيگيري مي باشد.

2-خريد بصورت تلفني:

امكان خريد تلفني وسفارش محصول نيز از طريق شماره 09174844899 نيز براي شما عزيزان نيزفراهم گرديده است.

3- خريد از طريق وات ساپ يا پيامك:

شما همچنين ميتوانيد سفارش محصولات خود را از طريق  وات ساپ  يا پيامك به شماره همراه 09174844899  ارسال فرماييد وكارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل كرده وسفارش شما را گرفته ونسبت به ارسال آن اقدام خواهند نمود.

نكته :پس از خاتمه تمامي اين فرآيندها ،ما را سريعا نسبت به ارسال محصول شما اقدام نموده وشما را  نسبت به مراحل ارسال آگاه ميكنيم.

توصيه ما به شما اين است كه از حتي الامكان از روش خريد اينترنتي استفاده فرماييد.چون بهترين وسريعترين روش مي باشد.