قیمت عسل ها در سایت

قیمت عسل ها در سایت شهدیسان

در تعیین قیمت عسل ها  ،عوامل مختلفی دخالت دارند .که یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت عسل ها ،رنگ ،بو ،طعم ،محل جمع آوری عسل واز همه مهم تر،تازگی عسل می باشد.

قیمت عسل ها در شهدیسان

قیمت عسل ها در سایت شهدیسان ، علاوه بر عوامل گفته شده در بالا ،به نوع عسل هم بستگی دارد . انواع عسل هایی که در سایت شهدیسان وجود دارد .شامل :عسل کنار ،دن ،گون ،آویشن ، چهل گیاه ،کوهی ،صخره ای ،جنگلی ،مانوکا ،عناب ، رازیانه ،شاه بلوط ،گل محمدی ،رازیانه ،پنبه ،اکالیپتوس ،مریم گلی ،بهار نارنج ،مرکبات ،قنقال و هم چنین سایر محصولات کندو شامل: گرده گل(پولن )،بره موم ،ژل رویال،ژل رویال عسل و موم عسل  می باشد.

قیمت انواع عسل

قیمت عسل با توجه به نحوه برداشت عسل کندو و زمان ارائه آن به بازار ، متفاوت است . البته قیمت زیاد یا ارزان  عسل دلیلی بر مرغوب بودن یا نبودن آن نوع عسل نمی باشد .تازگی عسل،خالص بودن ، ارگانیک بودن وهم چنین اصل بودن محصولات کندو حرف اول را در تعیین قیمت عسل می زند. هر چقدر عسل تازه تر باشد ،فوائد آن بیشتر است .

خرید عسل با قیمت مناسب

تهیه عسل به دلیل سختی هایی که در نحوه نگهداری کندو ، و نوع پرورش زنبور عسل دارد .تقریبا از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است . ولی بعضی از سود جوها ،با استفاده از نا آگاهی مردم یا تبلیغات واهی ،بفروش عسل در قیمت بالا اقدام می کنند .

عسل شهدیسان ، بدلیل ارتباط مستقیم با زنبورداران و تهیه بهترین و با کیفیت ترین انواع عسل یکی از بهترین گزینه ها برای تهیه عسل می باشد .هم چنین عسل شهدیسان ،با رعایت حق انصاف و مشتری مداری ،بهترین و مناسب ترین قیمت عمده و خرده عسل را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

قیمت عسل ها در سایت

قیمت عسل ها در سایت

سفارش عسل از شهدیسان با بهترین قیمت

شما مشتریان عزیز که  سلامت خود و عزیزانتان برایتان  از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . می توانید با راههای ارتباطی که در صفحه اصلی سایت آمده است. به صورت اینترنتی یا تماس تلفنی سفارشات خود را ثبت نمایید. و در کمترین زمان ممکن سفارش شما بدستتان خواهد رسید .

هم چنین هر گونه سوالی در مورد انواع عسل و سایر محصولات کندو هم داشته باشید .مشاوران زبده شهدیسان شما را راهنمایی خواهند کرد .

جهت ثبت سفارش با ما تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.