پاسخ پرسش های پر تکرار در خصوص سوالات پر تکرار محصولات

سوالات پر تکرار محصولات:

1- بسته بندی محصولات شهدیسان چگونه است؟

بسته بندی محصولات شهدیسان از جنس پلاستیک درجه یک و استریل بوده و با لوگوی مخصوص شهدیسان در اختیار مشتریان قرار داده خواهد شد.

2- آیا شهدیسان در تمامی شهر های کشور نمایندگی دارد؟

شهدیسان هیچگونه نمایندگی در سر تا سر کشور نداشته و تمامی محصولات شهدیسان تنها از طریق وب سایت و صفحه اینستاگرام این برند عرضه خواهد شد، لذا شهدیسان ادعای هر فروشگاهی که محصولات شهدیسان را ارائه کند رد می کند.

3- چگونه می توان امتیاز نمایندگی شهدیسان را دریافت کرد؟

در حال حاضر شهدیسان هیچگونه نمایندگی ندارد؛ اما برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین درخواست نمایندگی می توانید با شماره 09174844899 تماس حاصل فرمایید.

4- آیا محصولات شهدیسان حق تست دارند؟

خیر، امکان تست محصولات به صورت حضوری وجود ندارد؛ اما نگران نباشید، زیرا شهدیسان برای آگاهی مشتریان از طعم انواع عسل های موجود، یک پکیج تست در نظر گرفته و آن را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان خواهد گذاشت. مشتریان با خرید این پکیج می توانند مجموعه ای از عسل ها را در اختیار داشته و سلیقه خود بسنجند.

5- شهدیسان در کدام مناطق کشور کندو دارد؟

شهدیسان تلاش کرده تا دامنه ای از عسل ها با طعم متفاوت را در اختیار بگیرد، برای این منظور کندو های خود را در استان فارس و استان های مجاورش ایجاد کرده است.

6- چرا گرده گل شهدیسان از رنگ های مختلفی تشکیل شده است؟

زنبور های عسل شهدیسان از گل های متفاوت شهد و گرده جمع آوری می کنند. هر گلی هم گرده اش یک رنگ مخصوص به خود را دارد، بنابراین ما مجموعه ای از گرده های گل را به صورت رنگارنگ در اختیار مشتری قرار خواهیم داد.

 

7- آیا شهدیسان خرید حضوری هم دارد؟

در حال حاضر شهدیسان یک فروشگاه خرید به صورت آنلاین است و خرید صرفا از طریق اینستاگرام و وب سایت شهدیسان امکان پذیر می باشد.

8- آیا محصولات شهدیسان بن کالا نیز دارند؟

شهدیسان برای مشتریان خود و متناسب با مناسبت های خاص بن کالا در نظر خواهد گرفت. برای آگاهی از زمان دریافت بن کالا صفحه اینستاگرام شهدیسان و وب سایت آن را دنبال نمایید.

 

9- آیا محصولات شهدیسان کد تخفیف هم دارند؟

شهدیسان برای مشتریان خود و متناسب با مناسبت های خاص کد تخفیف در نظر خواهد گرفت. برای آگاهی از کد های تخفیفی و آفر های ویژه، صفحه اینستاگرام شهدیسان و وب سایت آن را دنبال نمایید.

10- چگونه می توانم از آفرهای ویژه شهدیسان باخبر شوم؟

برای دریافت آفرهای ویژه شهدیسان می توانید اینجا کلیک کنید و شماره تماس و ایمیل خود را وارد کرده و سپس منتظر اخبار ما باشید. همچنین می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ما در مسابقات ما شرکت کرده و از آفرهای ویژه لذت ببرید.

11- چگونه می توانم قبل از خرید طعم عسل های شهدیسان را امتحان کنم؟

برای مشتریانی که هنوز به طعم انواع محصولات شهدیسان واقف نیستند، پیشنهاد می شود تا با خرید پکیج تست شهدیسان آن هم با قیمتی باور نکردنی، مجموعه ای از عسل ها را در اختیار گرفته و سلیقه خود را محک بزنند