عوامل اثرگذار بر قیمت عسل مرکبات

عوامل اثرگذار بر قیمت عسل مرکبات

مقدمه

معمولاً در یک منطقه فقط یک باغ میوه خاص وجود ندارد و ارقام مختلفی از مرکبات در یک باغ، برای تولید میوه و سایر محصولات ازجمله تهیه عسل، کشت می‌شوند. عسل حاصل از مرکبات می‌تواند از درخت پرتقال، گریپ‌فروت، لیمو، نارنگی، لیموترش و بسیاری دیگر تهیه شود. قیمت عسل مرکبات به فاکتورهای خاصی بستگی دارد.

ویژگی‌های عسل مرکبات

از عوامل مؤثر در قیمت عسل مرکبات شدت رنگ است. رنگ این عسل می‌تواند از تقریباً بی‌رنگ تا زرد کمرنگ یا سفید بسیار روشن باشد. اگر عسل مرکبات در بین مصرف‌کنندگان محبوب است به دلیل معطر بودن آن است. استشمام این عسل شما را به یاد شکوفه‌های پرتقال و نارنج می‌اندازد. طعم و مزه این عسل شیرین متوسط است و شما هیچ‌گونه طعم تلخی را از این عسل احساس نخواهید کرد.

موادمغذی در عسل مرکبات

این عسل خاص دارای فروکتوز، گلوکز، ساکارز، گرده خاص و حاوی ویتامین‌های گروه B است. همچنین شامل گروه بزرگی از مواد معدنی و روغن‌های فرار و البته اسیدهای خوب برای انسان است. این محصول غنی از کلسیم، آهن، فسفر و پتاسیم است که برای بدن بسیار مقوی هستند و قیمت عسل مرکبات با توجه با این خواص سنجیده می‌شود.

نگهداری از عسل مرکبات

می‌توانید عسل مرکبات تازه را در دمای ۱۰، ۲۰ و ۴۰ درجه سانتی‌گراد به مدت ۱۲ ماه ذخیره کنید. دمای پایین، کیفیت عسل را بیشتر حفظ می‌کند. معمولاً قیمت عسل مرکبات اصل و تازه، کمی بالا است.

نگهداری از عسل مرکبات

مهم‌ترین ویژگی‌های شگفت‌انگیز عسل مرکبات

• میل کردن عسل مرکبات، خواب انسان را به‌طور قابل‌توجهی تحت تأثیر قرار می‌دهد، دلیل اصلی آن این است که این عسل سطح قند خون را تثبیت می‌کند.

• این عسل برای تسریع رشد دندان‌های کودکان و جلوگیری از ترک خوردن آنها بسیار مؤثر است.

• فشارخون را کاهش می‌دهد و به آرامش عضلانی و عصبی کمک بسیاری می‌کند.

• از قلب در برابر سکته‌های ناگهانی محافظت می‌کند.

• سرفه را متوقف می‌کند، عفونت‌های تنفسی را دفع می‌کند و لوزه‌ها را بهبود می‌بخشد.

نتیجه گیری

شهدیسان از مهم‌ترین مراکز فروش عسل‌های داخلی و وارداتی، توانسته است با ارائه بهترین خدمات، رضایت مشتریان خود را جلب کند. قیمت عسل مرکبات در این مجموعه با توجه به آزمایش‌هایی که بر روی عسل صورت می‌گیرد، تعیین می‌شوند و فروش آنها کاملاً تضمینی است. کیفیت، درجه خلوص، طعم و عطر از جمله فاکتورهایی هستند که قیمت نهایی عسل مرکبات را تعیین می‌کنند. با خرید عمده این محصول با قیمت مناسب و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.