عوامل موثر بر لیست قیمت ژل رویال

عوامل موثر بر لیست قیمت ژل رویال

مقدمه لیست قیمت ژل رویال

ژل رویال را می‌توان یکی از محبوب‌ترین فرآورده‌های زنبور عسل دانست. این محصول در واقع، نوعی ترشح این حشره است که در کندوها از آن برای تغذیه لاروها و زنبور ملکه استفاده می‌شود. این ماده سفیدرنگ مقوی، دارای خواص درمانی و تغذیه‌ای بسیار مفیدی است. همین ویژگی‌ها سبب شده تا امروزه میزان استفاده از آن، بسیار زیاد باشد. ژل رویال با توجه به عناصری که در ترکیبات آن وجود دارد، برای درمان بیماری‌های قلبی، آلزایمر، ام‌اس، پارکینسون، تقویت قوای جنسی افراد و … بسیار مفید است. براساس افزایش تقاضا برای خرید این محصول، شرایط برای سودجویی برخی افراد متقلب فراهم شده است. زمانی که به فروشگاه‌ها برای خرید این فرآورده مراجعه می کنید لیست قیمت ژل‌رویال را در اختیار شما قرار می‌دهند.

با این‌که قیمت این محصول در مقایسه با فرآورده‌های دیگر، کمی بیشتر است؛ اما این دلیل نمی‌شود تا هر ژل رویالی را با قیمت گران خرید. برای این‌که ژل رویال اصل، خرید کنید و قیمت مناسب برای آن بپردازید باید با عوامل تأثیرگذار بر قیمت این محصول آشنا شوید.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت ژل‌رویال

میزان تولید ژل رویال در کندوها، بسیار کم است. از سویی هم این ماده برای تغذیه لاروها و زنبور ملکه، استفاده می‌گردد و همین موضوع باعث کاهش آن می‌شود. این امر دلیلی بر گرانی ژل رویال در بازار است؛ اما نباید برای خرید هر ژل رویالی، قیمت گزافی پرداخت، زیرا این محصول با ترکیبات مختلف و با درصدخلوص مختلف، در بازار به فروش می‌رسد. شما می‌توانید با توجه به عوامل مؤثر در قیمت این محصولات، ژل رویال اصل با قیمت مناسب، خریداری کنید.

• کیفیت ژل رویال

یکی از موارد تعیین‌کننده قیمت ژل‌رویال، کیفیت این محصول است. باید بررسی کنید که در ترکیبات این محصول، چه موادی وجود دارد. در ضمن باید دقت کنید که این ژل رویال با استفاده از چه نوع پوشش گیاهی، تهیه شده است.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت ژل رویال

• نحوه خرید ژل رویال

یکی دیگر از مواردی که در لیست قیمت ژل‌رویال به منظور تعیین قیمت آن مدنظر قرار می‌گیرد، نحوه خرید این محصول است. به‌این‌معنا که اگر شما بخواهید ژل رویال را به‌صورت خرده خریداری کنید، قیمت آن بیشتر از زمانی است که قصد خرید به‌صورت عمده را دارید.

نتیجه گیری

یکی از معتبرترین برندهایی که در زمینه تولید ژل رویال و فروش عمده آن فعالیت دارد، برند شهدیسان است. این برند در آزمایشگاه‌های مجهزی اقدام به آزمایش ترکیبات این محصول کرده و باتوجه به ترکیبات موجود، قیمت آن را تعیین می‌کند. درضمن لیست قیمت ژل رویال در این مجموعه، به‌دلیل حذف واسطه‌ها، به‌صورت مقرون‌به‌صرفه مشخص شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.