خرید عسل زنده

خرید عسل زنده

مقدمه

در این مقاله قصد داریم به بررسی ترفندهای خرید عسل زنده صد در صد طبیعی بپردازیم. مانند سایر انواع عسل‌ها، عسل زنده نیز تبدیل به دستاویزی برای کلاه‌برداری شده است. فروشندگان فریبکار از ساختار عسل زنده سوءاستفاده کرده و عسل‌های تقلبی خود را به‌عنوان عسل زنده به دست مشتری می‌رسانند. کاربران آگاه و مطلع امروزی می‌توانند با آشنایی با ترفندهای این فروشندگان متخلف و همچنین شناخت مشخصات عسل زنده، خود را از فریب چنین افرادی دور کرده، و در هنگام خرید عسل اشتباه نکنند. در ادامه همچنین شما را با مزیت‌های خرید این اصل از فروشگاه شهدیسان آشنا خواهیم نمود.

عسل زنده چیست؟

قبل از اینکه به بررسی ترفندهای خرید عسل زنده بپردازیم، ابتدا باید شما را با مشخصات و ویژگی‌های این نوع عسل آشنا کنیم. عسل زنده ازاین‌جهت زنده اطلاق می‌شود که تحت شرایط مختلف دمایی شاهد بروز برخی تغییرات در ساختار آن هستیم. به این معنا که هوای گرم باعث منبسط شدن آن شده و هوای سرد نیز عسل را منقبض و آن را شبیه عسل رس بسته می‌نماید.

دانه‌های تشکیل شده روی عسل زنده را در این مواقع نباید با شکرک های عسل‌های غیرطبیعی و مصنوعی اشتباه بگیرید. متأسفانه همین امر باعث شده تا فروشندگان متقلب‌های مصنوعی خود را به‌عنوان عسل زنده به فروش رسانده و ادعا کنند که شکرک های روی آنها طبیعی است. بهترین کار برای کاربران این است که برای خرید این نوع عسل از فروشگاه‌های معتبر استفاده کنند.

آیا شکرک برای عسل زنده همان شکر مصنوعی است؟

خیلی‌ها با مشاهده اولین شکرک ها بر روی عسل خود به تصور اینکه عسل موردنظر مصنوعی و تقلبی است، از استفاده از آن امتناع می‌نمایند. کاربران باید دقت داشته باشند که عسل‌های غیرطبیعی و مصنوعی تحت حرارت‌های بسیار زیاد آماده‌شده و معمولاً شکرک زدن در آنها را با شکرک های عسل زنده تفاوت دارد. عسل زنده برحسب نوع مشخصاتی که دارد در یک بازه زمانی مشخصی ممکن است شکرک بزند. برخی از عسل‌ها بعد از چند هفته شکرک زده و برخی از عسل‌ها هم یک تا دو سال بعد به این امر دچار می‌شوند.

خرید عسل زنده با کیفیت

خرید عسل زنده با کیفیت

کاربرانی که به دنبال خرید عسل زنده باکیفیت هستند، می‌توانند این نوع عسل را از فروشگاه شهدیسان، برای خود تهیه نمایند. اما خرید از فروشگاه شهدیسان چه مزیت‌هایی برای کاربران به دنبال خواهد داشت:

1- در درجه اول کاربران باید بدانند که ما در فروشگاه شهدیسان فروشنده مستقیم عسل زنده هستیم و هیچ واسطه تجاری در این میان باعث افزایش قیمت‌های عسل‌های ارائه‌شده ما نخواهد بود.

2- فروش عسل زنده در فروشگاه شهدیسان به‌صورت عمده‌فروشی بوده و از این نظر قیمت محصولات ما نیز کاملاً مقرون‌به‌صرفه است.

3- فروش عسل زنده در شهدیسان کاملاً تضمین‌شده بوده و کاربران همراه با عسل برگه آزمایشگاه را نیز برای سنجش کیفیت آن در دسترس خواهند داشت.

جمع‌بندی

عسل زنده طبیعی ازجمله عسل‌هایی است که خواص بسیار زیادی داشته و برای بدن فواید بسیار زیادی دارد. خرید عسل زنده و استفاده از آن در طول سال می‌تواند مزیت‌های زیادی برای بدن فرد داشته باشد. درصورتی‌که برای خرید عسل مورد نیاز خود نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با ما در فروشگاه شهدیسان تماس گرفته و پاسخ سؤالات مورد نظر خود را جویا شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.