خرید عسل بدون موم

خرید عسل بدون موم

شما از آن دسته افراد هستید که خرید عسل بدون موم را ترجیح میدهید یا دوست دارید عسل بهمراه موم را خریداری کنید؟.
عسل به دلیل مصرف فراوان در وعده­ های غذایی روزانه و مصارف درمانی، پای ثابت سبد خرید بسیاری از ایرانیان است.طبیعی بودن عسل، سالم بودن آن و منصفانه بودن قیمت خرید، همواره دغدغه خریداران عسل بوده است.

 بسیاری بر این باورند که تنها وجود موم در عسل به معنی طبیعی بودن و سالم بودن آن است. اما وجود موم دلیل بر طبیعی بودن یا سالم بودن عسل نیست و چه بسا عسل­ های حاوی موم نیز ممکن است طبیعی نباشند.
یکی از آسان­ترین راه­های حصول اطمینان از کیفیت و طبیعی بودن عسل بدون موم، تهیه عسل از برند­های معتبر و مجاز است.
عسل­ های بدون موم، اگر از مرکزی معتبر تهیه شوند، کاملاً طبیعی و سالم بوده و به دلیل حذف وزن موم از وزن نهایی عسل خریداری شده­ی شما، از نظر اقتصادی برای شما به صرفه تر خواهند بود.

خرید عسل بدون موم گرما ندیده 

عسل طبیعی به لطف وجود آنزیم­ها، ویتامین­ها و آنتی­ اکسیدان­ها از دیرباز تا کنون به عنوان یک درمان قدرتمند مورد استفاده قرارگرفته­است. اما متاسفانه بیشتر تولیدکنندگان عسل بدون موم، برای بهبود بافت عسل و رنگ آن و همچنین بالاتر بردن ماندگاری عسل، حرارت بسیار زیادی به آن می­دهند.
این کار باعث از بین رفتن مواد مغذی عسل و آنتی­اکسیدان­های آن می­شود و تمام خواص این طلای مایع را از بین می­برد و آن را به ماده­ ای صرفا شیرین و بدون هیچگونه خاصیت تبدیل می­کند.

خرید عسل بدون موم شهدیسان

شهدیسان، یکی از برندهای معتبر است که می‌توانید با خیال آسوده عسل­های بدون موم طبیعی و سالم را با قیمت مناسب، به صورت عمده و جزیی از آن خریداری کنید. عسل شهدیسان دارای ویژگی­های منحصربفرد است که به ندرت در سایر برند­ها یافت می­شود. در ادامه تعدادی از این ویژگی­ها را می­خوانید:

عسل بدون موم شهدیسان ارگانیک است

در شهدیسان عسل به طور طبیعی، خام و ارگانیک عرضه می­شود و درنتیجه سرشار از آنتی­اکسیدان­ها و مواد­ مغذی است که می­تواند تاثیر مثبتی در بهبود سلامت بدن داشته­باشد.

خرید عسل بدون موم

خرید عسل بدون موم

تضمین کیفیت عسل

کیفیت عسل­های شهدیسان تضمین می‌شود و عسل­ها به همراه برگ آزمایشگاه که نتیجه آزمایش ساکاروز مجاز، آزمایش پرولین، آزمایش نسبت فروکتوز به گلوکز و سایر آزمایش­های اصلی عسل در آزمایشگاه­های معتبر است، به مشتری عرضه می­شود. چنانچه هرگونه مغایرت بین عسل و برگه آزمایش مشاهده ­شود شهدیسان، مبلغ وجه شما و حتی هزینه آزمایشگاه را در ۲۴ ساعت به شما مسترد خواهد­کرد.

ارسال رایگان عسل

مزیت دیگر خرید از شهدیسان این است که عسل­ها و محصولات شهدیسان بدون هیچگونه محدودیت و در بسته بندی های مناسب به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد­شد.
برای بهره­ مندی از تمامی این مزایا و حتی بیشتر از این می­توانید از طریق راه­های ارتباطی با شهدیسان در ارتباط باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.