مناسب ترین قیمت عسل پاییزه

مناسب ترین قیمت عسل پاییزه

مقدمه
وجود تفاوت قیمت عسل پاییزه در فروشگاه‌های مختلف باعث سؤالات و ابهاماتی در میان کاربران و خریداران این عسل‌ها شده است. اما این تفاوت قیمت از کجاست و چگونه می‌توانیم بهترین عسل پاییزه را با قیمت مناسب تهیه کنیم؟ عسل پاییزه یکی از انواع عسل‌های پرطرفدار است. به دلیل کاهش عسل‌های بهار رد فصل پاییز و زمستان و نبود عسل تازه بهاره، خیلی‌ها رو به استفاده از عسل‌های طبیعی مقوی و تازه پاییزه می‌آورند. اما خیلی‌ها هم هنوز اطلاعات کافی درباره این عسل‌ها ندارند. در ادامه سعی کرده‌ایم به بررسی کامل این عسل‌ها بپردازیم.

عسل پاییزه چیست؟

قبل از پرداختن به قیمت عسل پاییزه ابتدا باید تعریف دقیقی از خود این عسل داشته باشیم. همان‌طور که از اسم آن پیداست، این عسل تولید فصل پاییز است. ایران کشوری چهارفصل است که در هر فصل آن در مناطقی شاهد رویش گیاهان و گل‌های زیبایی هستیم. استفاده از شکوفه گل‌های پاییزی و یا درختان میوه پاییزی برای گرفتن شهد منجر به تولید عسلی با عنوان عسل پاییزه می‌شود. این عسل در چند نوبت اخذ شده و هر زنبورداری بسته به امکاناتی که در اختیار دارد می‌تواند حجم مشخصی از این نوع عسل را تولید نماید.از مشهورترین  وپر طرفدارترین این نوع عسل، می توان به عسل کنار اشاره کرد.

قیمت عسل پاییزه به چه عواملی بستگی دارد؟

اصولا زنبورداران دوبار در سال به برداشت اصولی عسل می پردازند .یکی دراواخر بهارتا اواسط تابستان که به آن ؛عسل بهاره به اصطلاح می گوییم وعسل نوبت اول است.
وعسلی نوبت دوم که همان عسل پاییزه می باشد که از اواخر تابستان تا اواسط پاییز تولید می‌شود.
قیمت این نوع عسل رابطه مستقیمی با کیفیت آن دارد. زنبوردارها ممکن است در چندین نوبت دیگر نیز  اقدام به تولید عسل کنند. کیفیت و مواد مقوی موجود در هر کدام از نوبت‌های گرفتن این عسل با سایرین متفاوت است. عسل نوبت اول و دوم کیفیت بهتری نسبت به عسل‌های نوبت های بعد دارد. این منوال تا عسل نوبت 5 هم پیش می‌رود و تفاوت قیمت اصلی عسل پاییزه در همین درجه‌بندی آن از نظر نوبتی است. دلیل کاهش قیمت وکیفیت بخاطر تغذیه مصنوعی زنبور با شربت شکر می باشد.

قیمت عسل پاییزه

قیمت عسل پاییزه

بهترین عسل پاییزه کدام است؟

نازلترین عسل پاییزه از نظر قیمت  شاید عسل نوبت 5 باشد اما کیفیت عسل پاییزه‌ای که در سری‌های اولیه گرفته شده باشد بهتر است. در شهدیسان سعی کرده‌ایم با ارائه بهترین عسل‌های پاییزه برای شهروندان به صورت عمده، این مزیت را برای آنها فراهم آوریم تا به‌راحتی به این عسل دسترسی داشته باشند. بهترین راه برای تهیه عسل طبیعی مرغوب پاییزه استفاده از فروشگاه‌های معتبری است که به صورت مستقیم در امر زنبورداری هم دستی دارند و محصولات خود را تضمین شده در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

جمع‌بندی

حال که با ویژگی‌ها و دلایل تفاوت قیمت عسل پاییزه آشنا شدید، می‌توانید با اطلاعات بیشتری نسبت به تهیه این عسل اقدام نمایید. همچنین مشاورین ما در برند شهدیسان آماده پاسخگویی به سؤالات و رفع ابهامات شما درباره این عسل هستند. با یک تماس از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت می‌توانید خدمات مشاورین ما را در اختیار داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.