قیمت عسل کنار

بهترین قیمت عسل کنار با ضمانت برگشت وجه

مناسب ترین قیمت عسل کنار ، پادشاه دنیای عسل ها

در هر محصول و هر نوعی یک نوع وجود دارد که از بقیه بهتر و خاص تر است. عسل کنار یکی از خاص ترین و شگفت انگیز ترین ماده ها در دنیای عسل ها می‌باشد. به دلیل خاص بودن گیاه کنار یا همان سدر، پیدا کردن نمونه اصل و با کیفیت این محصول مقداری مشکل است. بسیاری از عرضه کننده ها نیز از این موقعیت استفاده کرده اند و قیمت عسل کنار را بسیار گران تر از حد انصاف ارائه کرده اند. اصول اخلاقی تجارت در شهدیسان و همچنین دسترسی مستقیم به این محصول باعث شده است که قیمت این عسل طبیعی بسیار مناسب و منصفانه تر باشد.

با عسل کنار چقدر آشنایی دارید؟

همانطور که می‌دانید طعم و نوع عسل ها تابع تغذیه‌ی زنبورها می‌باشد. عسلی که از تغذیه زنبورها از درخت کنار یا سدر به دست می‌آید را عسل کنار می‌گویند. حال شاید برای شما پرسش به وجود بیاید چرا این عسل تا این اندازه خاص است؟! برای دریافت پاسخ این پرسش لازم است با درخت کنار آشنا شوید.

در خطه جنوبی ایران مانند استان فارس، سیستان و بلوچستان و… درختی با ارتفاع حدودا 10 متر و با یک شکل و شمایل خاص رشد می‌کند. این درخت را سدر، کنار و یا سدره می‌گویند. میوه ی این درخت خوراکی است و از خود میوه و برگه های درخت استفاده های فراوانی می‌کنند. درخت کنار به خصوص دارای مزایای درمانی بسیار قوی و موثری است.

زمانی که زنبور های عسل، شهد های اولیه تولید عسل خود را از درخت های کنار جمع آوری کنند، حاصل این تلاش غریزی آنها، یک ماده شگفت انگیز و یک عسل معجزه آسا است. نام این محصول را عسل کنار گذاشته اند.

بهترین قیمت عسل کنار را از شهدیسان بخواهید

چه چیزی عسل کنار را خاص کرده است؟

قدرت و نیرو افزایی این ماده خوراکی به شدت بالا و متحیر کننده است. طعم خاص و رنگ کهربایی این عسل نیز در خاص بودن آن موثر بوده است. عسل کنار را یک طبیب طبیعی می‌دانند و به دلیل کمیاب بودن و سخت بودن فرآیند به دست آوری، قیمت عسل کنار از دیگر عسل ها گران تر است. برخی از فواید خاص عسل کنار به این شرح است:

• درمان کننده قوی، آنفولانزا و سرماخوردگی

• محرک فوق العاده جنسی

• انرژی زا و نشاط آور

• بهبود ضعف جسمانی

• تقویت دستگاه گوارش

• ترمیم کننده زخم ها و سوختگی ها

• ضد تب

• درمان کننده آبله

• کاهش دهنده حرارت بدن

• کنترل کننده فشار خون

لازم به ذکر است که اگر می‌خواهید از خواص بسیار این محصول فوق العاده بهره مند شوید باید، از اصالت و مرغوبیت آن اطمینان حاصل کنید. شهدیسان با ارائه مستقیم این عسل و بستن راه دلال ها و واسطه ها، قیمت عسل کنار را بسیار مناسب عرضه می‌کند. همکاران و متخصصین بخش عسل در سایت ما آماده شنیدن نظرات و پاسخگویی به سوالات شما و همچنین ارائه ی مشاوره های لازم هستند. کیفیت اتفاقی نیست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.