مراکز پخش عسل کوهی طبیعی

عسل کوهی طبیعی از لحاظ کیفیت و خواص نسبت به سایر عسل های دیگر بهتر بوده و همچنین به دلیل میزان تولید کمتر و شرایط برداشت دشوارتری که دارند از قیمت بیشتری نیز برخوردار می باشند، اما از مهمترین نکات حائز اهمیت در خرید چنین محصولی علاوه بر قیمت اطمینان از کیفیت و اصالت محصول است، لذا سفارش مستقیم از طریق مراکز پخش این عسل هم به لحاظ قیمت و هم کیفیت از اطمینان بیشتری برخوردار می باشد.

مراکز پخش عسل کوهی طبیعی

مشخصه های کیفی عسل کوهی طبیعی

مشخصه های کیفی عسل کوهی طبیعی همانطور که می دانید عسل کوهی طبیعی توسط شهد گیاهان خودرو موجود در ارتفاعات بدون هیچ گونه دخالت انسانی و به وسیله زنبورهای وحشی ساکن در همان منطقه تولید می شود، لذا از مهمترین مشخصه های این نوع عسل می توان به کیفیت صددرصد ارگانیگ و خواص بهتر آن اشاره داشت.

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است قبل از خرید عسل طبیعی برای بسیاری از خریداران و مشتریان این محصول به وجود آید روش های شناسایی طبیعی و ارگانیک بودن این محصول است، لذا قبل از خرید علاوه بر اعتبار محل فروش و فروشنده مجاز محصول به ویژگی های کیفی زیر دقت بفرمایید:

  • عسل کوهی یا طبیعی نسبت به عسل های پرورشی به دلیل خلوص بیشتر معمولا بوی گزنده و تندتری دارند.
  • موم این عسل بسیار نرم و لطیف بوده به طوری که با گذاشتن در دهان به سرعت آب شده و نیازی به جویدن زیاد ندارند.
  • در خصوص رنگ عسل کوهی تیرگی یا روشنی عسل ملاک اصالت محصول نیست، چرا که رنگ عسل با توجه به پوشش گیاهی غالب منطقه متفاوت می باشد، لذا دریافت اطلاعات لازم در خصوص رنگ انواع عسل الزامی است.
  • عسل کوهی طبیعی به طور صددرصد از شهد گیاهان کوهی آن منطقه تولید شده و برای تولید آن از هیچ گونه تغذیه دیگری استفاده نشده است، لذا طعم و مزه بسیار نزدیکی به گیاه نظر دارد.

خرید مستقیم عسل کوهی طبیعی

خرید مستقیم عسل کوهی طبیعی همانطور که می دانید عسل کوهی طبیعی از قیمت بیشتری نسبت به عسل های دیگر برخوردار می باشد، لذا یکی از بهترین روش های خرید عسل طبیعی به قیمت مناسب و کیفیت تضمینی خرید مستقیم و بدون واسطه می باشد.

پخش عسل کوهی یکی از مراکز معتبر و ایمنی است که این محصول را با کیفیت تضمین شده و در بسته بندی های کاملا استاندارد و بهداشتی و با نازلترین قیمت ممکن در اختیار مشتریان و خریداران خود می گذارد.

به طور کلی قیمت خرید عسل کوهی به فاکتورهای مهمی چون نوع عسل، برند منطقه تولید و میزان تولید عسل، نوع بسته بندی محصول و وزن آن، حجم سفارشات و فصل سفارش محصول، درصد خلوص و فواید عسل و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.