مراکز عرضه عسل کنار درجه یک دزفول

عسل ماده‌ای بسیار مقوی با ارزش غدایی بسیار بالاست که بصورت طبیعی توسط زنبور عسل و از شهد گل‌ها و گیاهان به دست می‌آید و به دلیل وجود مونوساکاریدها، فروکتوز و گلوکز طعمی شیرین و دلپذیر دارد.

عسل به دلیل داشتن برخی مواد تخمیری کمک بسیار شایانی به هضم غذا می‌کند و به دلیل داشتن خواص بی‌شمار جایگاه ویژه ای در سبد غذایی روزانه‌ی ما دارد.

عسل تک گیاه به عسلی گفته می‌شود که حجم بالایی از تغذیه زنبورهای تولید‌کننده‌ی آن را یک گیاه تشکیل داده باشد؛ عطر و طعم عسل تولید‌شده به گیاهی که زنبور از آن تغذیه می‌کند نزدیک می‌شوند.

زنبورداران جهت تولید عسل هرگیاه، کندوهای تولید عسل را در مناطقی که گیاه مربوطه در آن یافت می‌شود قرار میدهند؛برای تولید عسل کنار مرغوب باید کندو‌ها در جایی قرار گیرنده که حجم بالایی از پوشش گیاهی آن را درخت کنار تشکیل داده است.

درخت کنار به وفور در شهرهای جنوب و جنوب غربی ایران رشد می‌کند به‌همین جهت این ناحیه بیش‌ترین سهم تولید عسل کنار را داراست.

شهر دزفول سهم بسزایی را در تولید و عرضه عسل کنار مرغوب کشورمان دارد عسل کنار دزفول عسلی بسیار مرغوب با خواص تغدیه‌ای و درمانی بالاست.

از خواص بی‌شمار عسل کنار می‌توان موارد به موارد زیراشاره کرد :

• کمک به بهبود قوای جنسی

• مناسب جهت درمان کم خونی و سوء تغذیه

• تنظیم‌کننده فشار و کلسترول خون

• درمان آسم و عفونت‌های تنفسی

• تصفیه خون و جلوگیری از بروزسکته قلبی

• تقویت حافظه

• تقویت دستکاه ایمنی بدن

• جلوگیری از بروز انواع سرطان

• بهبود فرایند خواب شب

مراکز عرضه عسل کنار درجه یک دزفول

درمان سردی طبع با عسل کنار دزفول

درمان سردی طبع با عسل کنار دزفول گیاهی که در تهیه عسل بکار رفته تعیین کننده طبع آن است؛ بطور کلی عسل دارای طبعی گرم است اما بسته به طبع گیاه یا گیاهانی که زنبور عسل از آن تغذیه کرده طبع عسل میتواند متفاوت باشد در واقع میزان گرمی عسل در عسل‌های مختلف متفاوت است.

در طب سنتی افراد بطور کلی به دو دسته گرم مزاج و سرد مزاج تقسیم می‌شوند؛ بیماری‌های شایعی مانند رماتیسم، افسردگی و بی خوابی، ضعف اعصاب و… بیشتر به سراغ افراد با سردمزاج می‌آید.

همچنین غبله طبع سرد میتواند به دلیل مصرف غذاهایی با طبع سرد رخ دهد و باعث ایجاد علائمی مانند ضعف و سستی در بدن شود به همین دلیل برای جلوگیری از مشکلات بعد از مصرف غذاهای با طبع سرد باید اصطلاحا از مصلحات آن‌ها استفاده کرد.

عسل کنار به دلیل طبع گرمی که دارد یک مصلح بسیار مناسب برای غذاهای با طبع سرد و همچنین درمان سردی طبع بشمار می‌آید.

سفارش عسل کنار دزفول درجه یک

سفارش عسل کنار دزفول درجه یک همانگونه که اشاره شد عسل کنار در مناطق جنوبی کشورمان تولید و عرضه می‌شود و شما می‌توانید به‌راحتی با خرید از مراکز معتبر این عسل را تهیه کرده و از خواص بی‌نظیر غذایی و دارویی آن بهره‌مند شوید.

در صورتی‌که امکان خرید حضوری برای‌تان فراهم نیست جهت سفارش عسل کنار کافی است به وبسایت فروشگاه‌های معتبر فروش عسل مراجه کرده و با مقایسه قیمت‌ و کیفیت محصولات مختلف بهترین خرید را انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.