مراکز توزیع عسل کوهی وحشی

عسل کوهی وحشی یکی از بهترین عسل های کاملا ارگانیک است که شهد آن از گلهای وحشی کوه پایه ها تهیه می گردد برای تهیه و خرید عسل کوهی وحشی می توان به نمایندگی ها و فروشگاه های و سایت های معتبر کشورکه نمایندگی این محصول را برعهده دارند مراجعه نمود.

یکی از سایت های معتبر کشور هم این سایت آراد دوک می باشد که خریدار می تواند با مراجعه به این سایت محصول خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری نماید.

مراکز توزیع عسل کوهی وحشی

مقایسه کیفی عسل و حشی با عسل کندو

مقایسه کیفی عسل و حشی با عسل کندو مقایسه عسل وحشی با عسل کندوی زیادتفاوتی نداردعسل وحشی عسلی می باشد که زنبورها شهد عسل خود را از کوه ها و یا از لابه لای درخت ها و گل های کوهی به دست می آورند این عسل کاملاً ارگانیک و نیز به عنوان عسل دارویی شناخته شده است که در بازارهای داخلی و خارجی یکی از پرفروش‌ترین عسل هایی می باشد که در زمینه فروش از رونق بسیار بالایی برخورداراست.

این نوع عسل ها معمولاً بر گرفته است زنبور های کوچک ویا ریز می باشد و بیشتر در استان‌های جنوبی کشور و نیز در برخی از شهرهای شمالی کشور وجود دارد. که از نظر ظاهری این زنبور وحشی با زنبور های کندو چندان متفاوت نیست این زنبور بر خلاف زنبورهای عسل معمولی دیگر بیشتر در لابه لای کوه ها و بالای درختان کندی خود را می سازد.

برای تشخیص عسل وحشی از عسل طبیعی می توان به سراغ کندوها و یا نوع ساختن لانه آنها پی برد ومی توان از طریق کندو داران اصیل که در داشتن کندو و شناخت آن مهارت دارند مشاوره نمودبعضی از کندو داران معتقدند که هیچ گونه تفاوتی میان عسل های طبیعی عسل کوهی و یا درختی وجود ندارد.

به همین منظور در این باورند که در حین تولید عسل کندو داران از هیچ گونه مواد تغذیه شکر یا شربت تهیه می شود در عسل های طبیعی وجود نخواهد داشت و نیز شهد عسل طبیعی و یا وحشی برگرفته از گل گیاه کوهی می باشد یکی از خواص های مهم عسل وحشی این است که به طور طبیعی در مقابل انواع بیماری ها مقاوم می باشد و نیز به عنوان یک آنتی بیوتیک بسیار قوی شناخته شده است.

معمولاً زنبور داران وحشی عسل خود را در زمستان ذخیره می کند از همان عسل ذخیره شده شروع به تولید عسل خود می کند‌ به همین منظور این عسل در طب سنتی به عنوان یک عسل کاملا طبیعی و ارگانیک شناخته شده است که آن را به عنوان عسل دارویی در مصرف ساختن داروهای گیاهی مورد استفاده بیشترقرار می دهند.

برای خرید عسل وحشی می توان به سراغ کندو داران باسابقه که در زمینه توزیع عسل وحشی ارادت دارندمراجعه نمود و از طریق سایت های معتبر کشور اقدام به خرید این محصول را کرد یکی از سایت های معتبر کشور هم این سایت آراد دوک می باشد که خریدار می تواند با خیال آسوده به این سایت مراجعه نماید و محصول خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کند.

خرید بی واسطه عسل کوهی وحشی

خرید بی واسطه عسل کوهی وحشی برای خرید بی واسطه عسل کوهی وحشی میتوان به سراغ کندو داران و زنبور داران با سابقه قدیمی که در زمینه تولید عسل طبیعی مهارت دارند مراجعه نمود همچنین می توان از طریق سایت های معتبر کشور و نمایندگی‌های معتبر اقدام به خرید این محصول را کرد.

لازم به توضیح می باشد که یکی از سایت های معتبر کشور همین سایت مجاز می باشد که خریدار می تواند با خیال آسوده محصول خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.