قیمت عسل کنار یک کیلویی درجه یک

عسل کنار یکی از عسل‌های خوش طعم و عطر است که از شهد‌ گل‌های درخت کنار گرفته می شود. امروزه به خاطر کیفیت بالای عسل کنار درجه یک تقاضا برای این محصول زیاد شده است. قیمت انواع عسل کنار یک کیلویی درجه یک بسته به نوع، کیفیت و بسته بندی آن متفاوت است خرید این محصول به صورت مستقیم با حذف واسطه های سودجو و حذف هزینه دلالی باعث پایین آمدن قیمت محصول می شود.

قیمت عسل کنار یک کیلویی درجه یک

بهترین شیوه نگهداری عسل کنار یک کیلویی

بهترین شیوه نگهداری عسل کنار یک کیلویی

از مهمترین ویژگی های عسل کنار این است که میتواند مدت زمان زیادی از آن نگهداری کرد اما باید نکاتی را رعایت کرد تا بتوان مدت زمان بیشتری از آن نگهداری کرد.

یکی از مهمترین عوامل نگهداری از این محصول انتخاب ظرف مناسب می باشد، هر ظرفی برای انتخاب عسل مناسب نیست از این رو برای نگهداری باید از ظرف شیشه ای یا ظروف پلاستیکی مخصوص مواد غذایی استفاده کرد، البته برای نگهداری بلند مدت این محصول بهتر است از ظرف شیشه ای استفاده کرد، همچنین درب ظرف باید محکم باشد و چفت بسته شود تا از ورود، رطوبت و بو و یا مورچه جلوگیری شود.

مکان و دمای مناسب برای نگهداری عسل برای محافظت از خواص، طعم و رنگ نیز بسیار مؤثر است، عسل را داخل یخچال نباید نگهداری کرد، نگهداری این محصول درون یخچال سبب سفت شدن عسل می شود.

نگهداری عسل کنار بخاری یا شوفاژ نیز باعث از بین رفتن خواص آن می شود، قرار دادن عسل در معرض خورشید نیز باعث از بین رفتن رنگ و خواص آن می شود از این رو عسل را باید در جای تاریک و به دور از نور قرار داد.

خرید مستقیم عسل کنار یک کیلویی

خرید مستقیم عسل کنار یک کیلویی

از آنجا که امروزه به دلیل کیفیت بالا و خواص بسیار زیاد عسل کنار درجه یک تقاضا برای این محصول افزایش یافته است توزیع کنندگان محصول مورد نظر سعی بر این دارند تا محصول را با کیفیت زیاد به بازار عرضه کنند و نیاز مصرف کننده را برطرف نمایند.

قیمت عسل کنار بسته به عوامل مختلف متفاوت است و برای خرید عسل کنار می توان به صورت مستقیم اقدام کرد.

خرید مستقیم عسل کنار یک کیلویی سبب شده تا دست واسطه ها کوتاه و هزینه دلالی کسر شود و محصول مورد نظر با کیفیت بالا و مرغوب و قیمت مناسب و منصفانه در اختیار خریداران و متقاضیان قرار بگیرد.

از دیگر مزیت های خرید مستقیم صرفه جویی در زمان برای خریدار است از این رو خریدار می تواند در کوتاه ترین زمان به محصول با کیفیت با نازلترین قیمت دست یابد و از خرید خود لذت ببرد.

از سویی دیگر به دلیل افزایش تقاضا برای این محصول تولید آن نیز افزایش یافته است که باعث می شود افراد بیشتری وارد بازار کار شوند و این به نوبه خود سبب رونق اقتصادی فراوان در این اوضاع اقتصادی می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.