یک:کلیه اصول و رویه های خدمات رسانی به مشتریان کاملا منطبق با قوانین حقوقی و مدنی مرتبط در کشور جمهوری اسلامی ایران است. از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان. کاربران نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط با خود هستند.

دو:کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت فروشگاه اینترنتی شهدیسان را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.
سه: صرف عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید،و قوانین و مقررات مربوطه است.
چهار: افراد برای عضویت باید در سایت به حساب کاربری مراجعه وعضوشوند و برای خرید اینترنتی می بایست فرمهای مربوطه تکمیل تا عضویت وپروسه خرید تکمیل شود.
در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند

پنج: به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده وفروشگاه شهدیسان هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت دارند.عضویت وخریدبرای افراد  زیر۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است.

شش :رعایت حکم  ماده فوق  و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده وفروشگاه شهدیسان هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. 

هفت: کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، میتواند خریداینترنتی  خود رااز سایت انجام دهد.

فرایند خرید اینترنتی از سایت توسط کاربر به این شرح است:

الف:بازدید وانتخاب کالاها و قرارگیری در سبد کالا
ب:پرداخت مبلغ معین( یا اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین
ج:ارسال رسید کالا و فاکتورخدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر

هشت: این وبسایت خرید آن لاین، خرید تلفنی، خرید حواله ای و خرید حضوری را برای کاربرانش ارائه می دهد. ما شیوه خرید آنلاین را  به عنوان گزینه نخست پیشنهاد می کنیم. وقتی شما کاربر ما باشید می توانید در کنار خرید آسان، امکان مقایسه قیمت ها، صرفه جویی در وقت و غیره از خدمات و تخفیف های دوره ای سایت بهره مند شوید همچنین سابقه خریدهایتان هم محفوظ می ماند.

نه: در خرید تلفنی یا حواله ای ابتدا سفارش خود را شفاحا یا کتبا اعلام نمایید وپس از تایید سفارش ،با اعلام شماره کارت یا حساب فروشگاه ,مبلغ مورد نظررا واریز فرمایید.

ده: مشتری به مدت ۷روز کاری از تاریخ تسلیم کالا به مصرف کننده یا از تاریخ انعقاد قرارداد حق انصراف دارد ، و به محض استفاده مشتری ازحق انصراف خود ؛ تامین کننده باید ، بدون مطالبه هیچ گونه وجهی، عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به مشتری مسترد کند. {مصرف کننده باید حداقل هفت روز کاری،  وقت برای انصراف (حق انصراف ) از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد،  وتنها هزینه ی تحمیلی بر مصرف کننده  ،هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود . مطابق ماده ۳۷ قانون تجارت الکترو نیک}

یازده: اگر احیاناً در ارسال سفارش شما مشکلی پیش آمده بود (آیتمی اضافه یا کم ارسال شده بود) لطفاً در اسرع وقت با استفاده از اطلاعات موجود در صفحه ” فرم تماس با ما” مراتب را به  شهدیسان اطلاع دهید تا مشکل برطرف گردد

دوازده: ارسال سفارشات در محدوده شیرازاز طریق پیک فروشگاه انجام شده و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست انجام می شود. مشتری، هیچگونه وجهی در زمان دریافت کالا پرداخت نخواهد کرد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، شهدیسان را مطلع کنید.

سیزده: رویه هزینه های ارسال و بسته بندی، که از طریق سایت وهمین صفحه اطلاع رسانی میشود.
چهارده: کلیه سفارشات در روزهای کاری رسیدگی وارسال میشود وزمان تحویل به مشتری حداکثر ۷روز کاریست.
پانزده: ملاک موجود بودن کالا در انبارو امکان سفارش آن در وب سایت است. با این وجود در صورت عدم موجودی کالا حتی پس از سفارش توسط مشتریان، حق ملغی کردن سفارش مربوطه و استرداد وجه آن به مشتری را فروشگاه شهدیسان خواهد داشت.
شانزده: در صورتی که به دلیل نقص و یا اشتباه در ورود اطلاعات توسط کاربر (مانند آدرس پستی و …) خسارتی به مجموعه و یا خود شخص وارد شود، کلیه مسئولیت آن متوجه مشتری خواهد بود.
هفده : تنها مرجع رسمی ارتباط با مشتریان وب سایت رسمی فروشگاه به نشانی www.shahdisan.comمی باشد. ما غیر از کانالهای ارتباطی مشخص شده در وب سایتهای مذکوراز هیچ طریق دیگری، هیچ نوع درخواستی را برای مشتریان خود ارسال نمی کنیم. هرگونه وبلاگ، وب سایت های فرعی، شناسه های برنامه های ارتباطی آنلاین، صفحات اجتماعی و شماره پیامک تنها در صورت معرفی شدن در پایگاه اینترنتی رسمی ما مورد تأیید هستند.  shahdisan مسئولیتی در قبال کانال های تأیید نشده ارتباطی ندارد.