فروشگاه عسل کنار غلیظ صادراتی

عسل پس از آن که توسط رنبوز ها تولید شد، به دست زنبورداران از کندو ها جمع آوری می شود و برای مراحل بعدی آماده شدن خود راهی صنایع می شود. یکی از این مراحل تعیین میزان غلظت عسل است زیرا ذائقه ها در این مورد متفاوت است.

عسل کنار غلیظ از آن دسته عسل هایی است که نمی توان به راحتی از کنارش گذشت و طرفدارن و مشتریان فراوانی را در داخل و خارج از کشور به خود اختصاص داده است. در ادامه مقاله بیشتر به بررسی تولید عسل غلیظ و فروش عسل کنار خواهیم پرداخت، ما را همراهی بفرمایید.

فروشگاه عسل کنار غلیظ صادراتی

نکات طلایی هنگام انتخاب عسل کنار غلیظ

نکات طلایی هنگام انتخاب عسل کنار غلیظ نکته ی طلایی در انتخاب عسل کنار غلیظ آن جایی است که میزان غلظت هیچ ارتباطی به کیفیت عسل و طبیعی یا مصنوعی بودن آن ندارد، بلکه این غلظت وابسته به دو عامل است:

  • میزان آب موجود در عسل که هرچه بیشتر باشد غلظت آن کمتر است. به طور مثال در نواحی مرطوب تر میزان آب عسل بشتر است و درنتیجه غلظت آن کمتر خواهد بود.
  • هرچه هوای محیط گرم تر باشد با توجه به انبساط مواد، غلظت عسل کاهش می یابد به طوریکه عسل های کوهستانی به طور عمده نسبت به عسل های مناطق شمالی کشور غلیظ تر هستند.

حال که می دانیم غلظت عسل هیچ ارتباطی به کیفیت آن ندارد پس صرفا این ذائقه ی خریدار و شرایط آب و هوایی منطقه است که میزان غلظت عسل را تعیین می کند.

تولید کننده عسل کنار غلیظ صادراتی

تولید کننده عسل کنار غلیظ صادراتی تولید کنندگان عسل کنار غلیظ صادراتی، پس از خرید عسل از زنبوردارانی که این نوع عسل را تولید می کنند، فرایند آماده سازی را روی این عسل ها انجام می دهند و آن ها را بسته بندی و روانه بازار می کنند تا مشتریان عسل کنار غلیظ بتوانند آن را تهیه نمایند.

مصرف کنندگان می توانند با مراجعه حضوری به فروشگاه های مربوطه یا به شکل غیر مستقیم و از طریق وبسایت های فروش این محصول اقدام به خرید غیر حضوری آن نمایند و عسل کنار غلیظ مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

کیفیت عسل های کنار غلیظ تولیدکنندگان ایرانی به قدری خوب است که بازار گسترده ای در کشور های همسایه و حتی کشور های اروپایی دارد. از این رو شرکت های تولید کننده عسل کنار غلیظ صادراتی با بسته بندی های مناسب این محصول آن را برای صادرات به کشور های دیگر آماده می کنند و در طی سال های اخیر ارز آوری زیادی نیز برای کشور داشته اند.

از جمله کشور هایی که عسل مرغوب کنار غلیظ از ایران به آن ها صادر می شود می توان امارات، ترکیه، ارمنستان، کویت، عمان، رومانی و … را نام برد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.