عرضه کننده عسل کنار ارگانیک صادراتی

امروزه عسل کنار یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع عسل شاخته می شود که به دلیل ارگانیک و طبیعی بودن این محصول طرفداران بسیاری نیز دارد در حال حاضر عرضه کننده عسل کنار ارگانیک صادراتی بهترین و مرغوب ترین نوع آن را جهت فروش به بازار عرضه می کند تا اعتماد مشتری را جلب نماید عرضه این محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه سبب کاهش قیمت ها شده است.

عرضه کننده عسل کنار ارگانیک صادراتی

عسل کنار ارگانیک چه مشخصاتی دارد؟

عسل کنار ارگانیک چه مشخصاتی دارد؟

عسل کنار از درخت کنار به دست می آید و نام دیگر آن عسل سدر است که می توان گفت بهترین نوع عسل کشور محسوب می شود که بسیار با کیفیت و مرغوب است و دارای خواص بسیار زیادی می باشد از آنجا که امروزه برخی سودجویان نوع بی کیفیت عسل را جایگزین عسل ارگانیک می کنند باید در خرید این محصول دقت کرد.

عسل کنار ارگانیک به این معنی می باشد که در هیچ کدام از مراحل تولید و برداشت آن از هیچ ماده نگهدارنده ای استفاده نشده و کاملا طبیعی و ارگانیک می باشد این محصول طبع سردی دارد و برای افراد گرم مزاج بسیار مناسب می باشد همچنین میزان قند این محصول نسبت به انواع دیگر عسل بیشتر می باشد و رنگ آن متمایل به قرمز است.

لازم به ذکر است که این محصول خواص بسیار زیادی نیز دارد که مصرف کننده را ترغیب به استفاده از این محصول می کند از جمله خواص عسل کنار ارگانیک می توان به تقویت نیروی جسمی و تقویت سیستم ایمنی بدن و دذمان سرماخوردگی، بهبود ناراحتی های گوارشی، کاهش کلسترول، بهبود سریعتر زخم ها و همچنین درمان گرفتگی عضلات و خواص بی شمار دیگر اشاره کرد.

قیمت کارخانه ای عسل کنار ارگانیک

قیمت کارخانه ای عسل کنار ارگانیک

عسل کنار از جمله انواع عسل های مرغوب و با کیفیت می باشد که علاوه بر داخل کشور به خارج از کشور نیز صادر می شود و صادرات آن از رونق بالایی برخوردار است که باعث ارزآوری به داخل کشور می شود که از این جهت برای اقتصاد کشور بسیار سودمند می باشد.

در حال حاضر قیمت عسل کنار ارگانیک با توجه به معیار های گوناگون متفاوت است اما عرضه عسل کنار به صورت مستقیم و بدون واسطه امکان پذیر است که موجب می شود هزینه های اضافی کسر شود و از سوء استفاده واسطه های سودجو جلوگیری شود و همچنین هزینه دلالی کسر شود که در این صورت محصول به قیمت کارخانه و بسیار مناسب به مصرف کنند می رسد.

از این جهت با استفاده از خرید مستقیم می توان با صرفه جویی در وقت و با استفاده از مشاوره مشاوران سایت محصولی با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب و منصفانه را به دست آورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.