سفارش عسل سدر اصل دزفول

عسل سدر اصل یکی از محبوب ترین عسل های تولید شده شهرستان خوش آب و هوای دزفول است که به دلیل کیفیت فوق العاده بالا میزان سفارش و فروش بالایی را به خود اختصاص داده است.

سفارش عسل سدر اصل دزفول به دو صورت کلی و بسته بندی بنا به درخواست مشتری انجام می گیرد، هر چند سفارش مستقیم و بدون واسطه به ویژه اگر در حجم بالایی صورت گیرد در کاهش قیمت خرید از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

سفارش عسل سدر اصل دزفول

عسل سدر اصل چه رنگی است؟

عسل سدر اصل چه رنگی است؟ رنگ عسل سدر اصل با توجه به درصد خلوص آن و مدت زمانی که از تولید عسل گذشته و همچنین شیوه نگهداری آن با یکدیگر تفاوت هایی دارند، در این رابطه در ادامه مطلب به توضیحات بیشتری خواهیم پرداخت.

اینکه عسل سدر اصل چه رنگی است، به میزان زیادی به پوشش گیاهی سدر در منطقه و اینکه بیشتر زنبور از چه نوع شهد گیاهی جهت تولید عسل استفاده کرده بستگی دارد، بنابراین به طور قطع نمی توان رنگ دقیقی برای آن در نظر گرفت.

این عسل در ابتدای تولید معمولا به شکل رس بوده و رنگی شبیه به سفید شیری تا کرمی دارد و به مرور زمان و یا در اثر حرارت دهی آنزیم های آن آزاد شده و رنگ طبیعی عسل که ممکن است از کهربایی تیره تا قرمز عقیقی متغیر باشد به خود می گیرد.

علاوه بر رنگ، فاکتورهای زیادی جهت تشخیص عسل سدر اصل وجود دارد که از مهمترین آنها می توان به عطر و بوی عسل که شباهت زیادی به گیاه سدر داشته و همچنین طعم بسیار شیرین و دلچسب آن اشاره داشت.

خرید مستقیم عسل سدر اصل کیلویی

خرید مستقیم عسل سدر اصل کیلویی خرید مستقیم عسل سدر اصل به صورت کیلویی یا فله از مزیت های بیشماری برخوردار می باشد که از مهمترین آنها می توان به حذف واسطه ها و صرفه جویی در قیمت و زمان خرید و همچنین اطمینان از کیفیت و اصالت کالای خریداری شده اشاره کرد.

درست است که سفارش مستقیم عسل همواره یکی از بهترین شیوه های سفارش با قیمتی بسیار ارزان تر از بازار است اما قبل از این، از مهمترین فاکتورهایی که در خرید مستقیم این کالا باید به آن توجه نمایید معتبر بودن محل فروش و اعتبار ارائه دهنده کالا می باشد.

همچنین قبل از خرید مستقیم این محصول علاوه بر توجه به خصوصیات کیفی و کمی کالا از جمله غلظت، عطر و بو، رنگ به استاندارد بودن کالا و بهداشتی بودن بسته بندی کیلویی آن دقت بفرمایید.

قیمت خرید عسل اصل سدر علاوه بر شیوه سفارش به فاکتورهای دیگری از قبیل درصد خلوص و فراوانی شهد به کار رفته در آن، میزان کیفیت و برند منطقه تولید آن و همچنین حجم سفارشات و تقاضای محصول بستگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.