توزیع مستقیم عسل کنار یک کیلویی

عسل کنار یا عسل سدر یکی از با کیفیت ترین نوع عسل است که خواص و فایده آن در یک مقاله نمی گنجد. این خوراکی شیرین و دوست داستنی چون متعلق به منطقه کنار در جنوب کشور است به این نام شناسایی می شود.

عسل کنار به رنگ عقیقی مایل به قرمز است و به صورت کیلویی نیز به فردش می رسد. توزیع مستقیم عسل کنار یک کیلویی به روش های متعددی انجام می گیرد که قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

توزیع مستقیم عسل کنار یک کیلویی

ترفند نگهداری اصولی عسل کنار یک کیلویی

ترفند نگهداری اصولی عسل کنار یک کیلویی همانطور که می دانید اکثر افراد این عسل محبوب را با نام عسل جنسی نیز می شناسند و به همین خاطر از فروش بسیار بالایی برخوردار می باشد و اکثر افراد برای خاصیت دارویی آن، این فرآورده را خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهند.

در ادامه ترفند نگهداری اصولی عسل کنار یک کیلویی را برایتان بازگو می کنیم که به راحتی آن را خریداری و تا آخر بدون اینکه شکرک و یا سفت شود آن را حفظ کنید و مورد استفاده قرار دهید.

  • اولین و مهمترین ترفند نگهداری آن ظرف آن است حتما از ظروف شیشه ای و یا پلاستیکی درجه یک استفاده کنید و اگر می خواهید آن را مدت طولانی حفظ و نگهداری کنید
  • حتما از ظروف شیشه ای که درپوش سفتی دارد استفاده کنید چون از ورود حشرات بخصوص مورچه جلوگیری می کند و شکرک زدن آن به تعویق می افتد.
  • برای اینکه بتوانید عسل کنار را به مدت طولانی نگهداری کنید به مکان آن نیز باید توجه کنید، این عسل نباید در جای مرطوب و یا در یخچال نگهداری شود چون به سرعت سفت می شود.
  • یا نباید کنار بخاری و یا شوفاژ باشد چون به سرعت خاصیت خود را کاملا از دست می دهد، این را بدانید که بهترین مکان برای آن در کابینت های آشپزخانه است چون به دور از نور خورشید می باشد و تغییر رنگ و مزه و بو نمی دهد.

قیمت عسل کنار یک کیلویی اعلا

قیمت عسل کنار یک کیلویی اعلا قیمت عسل کیلویی به عوامل زیادی از جمله: اعلا و با کیفیت بودن آن، نوع بسته بندی، رنگ، بو و مزه آن بستگی دارد. چون مستقیم از پخش کننده خریداری می شود عسل خام است و حرارت دیده نیست و بیشترین خواص یک عسل را در خود دارد، توزیع عسل کنار به صورت ابنترنتی نیز امکان پذیر است.

خریداران می توانند آن را در اندازه یک کیلویی به صورت عمده تهیه کرده و به فروش برسانند از آنجا که به صورت اینتزنتی خرید و فردش می شود از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و افراد زیادی آن را با قیمت استثنایی بدست می آورند و پس از فرآوری به فروش می رسانند از آنجا که اعلا می باشد محبوبیت زیادی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.