بازار پخش عسل کنار درجه یک صادراتی

امروزه استفاده از محصولات عسل به دلیل ارزش غذایی بسیار بالایی که به همراه دارد در بین مصرف کنندگان افزایش یافته، که این امر موجب شده تا تولیدکنندگان عسل میزان تولیدات انواع عسل را بالا برده تا بتوانند نیاز مصرف کنندگان در بازار مصرف را رفع سازند، که یکی از این نوع عسل ها، عسل کنار می باشد که به دلیل درخواست بالای این محصول در داخل و خارج کشور، موجب شده تا بازار پخش عسل کنار درجه یک صادراتی افزایش یابد.

بازار پخش عسل کنار درجه یک صادراتی

حقایقی درباره عسل کنار درجه یک

حقایقی درباره عسل کنار درجه یک

همانطور که میدانید محصول کنار در مناطق گرم و خشک کشور ما قابل رویش بوده که زنبورداران در فصل بهار زنبورهای خود را در باغات کنار قرار داده و به تولید و برداشت عسل کنار می پردازند.

محصول عسل کنار نیز مانند خود میوه کنار دارای خواص بسیار زیادی می باشد که برای بدن بسیار مفید بوده و انواع مواد معدنی و ویتامین هایی از قبیل: ویتامین ب6 و ب12 را در خود جای داده است، لذا خواصی که این نوع عسل می تواند برای بدن به همراه داشته باشد، شامل:

  • تقویت دستگاه گوارش
  • درمان سرماخوردگی
  • تقویت قوای جنسی
  • ضد التهاب
  • کمک به رشد کودکان
  • درمان رفع یبوست
  • درمان کم خونی

همچنین مصرف عسل کنار برای کودکان نیز بسیار مفید بوده و موجب تقویت حافظه در این افراد نیز می شود، لذا افراد می توانند از عسل کنار در وعده های صبحانه و یا به صورت شیرین کننده طبیعی در انواع غذاها استفاده کنند.

حقایق بسیار دیگری که در مورد عسل کنار درجه یک وجود دارد این است که این نوع عسل را می توان با ایر گیاهان دارویی مخلوط کرد و از آن برای درمان بیماری صرع نیز استفاده کرد.

از این رو عسل کنار امروزه به دلیل خاصیت های بیشمار دیگری که به همراه دارد و ما در این مطالب بخشی از این خواص را برایتان شرح داده ایم ، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است و افراد بسیاری در سراسر کشور از این محصول بهره مند می شوند.

تولید کننده عسل کنار درجه یک بوشهر

تولید کننده عسل کنار درجه یک بوشهر

در حال حاضر در کشور ما همانطور که گفتیم این محصول، در مناطق گرم و خشک به خصوص مناطق جنوبی کشور تولید و یافت می شود، که یکی از این مناطق استان بوشهر بوده که در این استان افراد و تولیدکننده های بسیاری وجود دارند که به تولید عسل درجه یک کنار بوشهر پرداخته و این محصول را با بسته بندی های مختلف به صورت کیلویی روانه بازار مصرف در داخل و خارج کشور می کنند.

لذا مشتریان برای خرید عسل کنار اصل می توانند، به مراکز تولید این محصول مراجعه کنند و محصول عسل طبیعی را به صورت حضوری به طور مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب تری تهیه و خریداری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.